Kde máme volno?

ÚDRŽBÁŘ / ZÁMEČNÍK

Liberec

Do našeho týmu na údržbu hledáme posilu, šikovného kolegu, který zvládne jak opravy našeho strojního zařízení, tak běžnou údržbu v naší pekárně. Prostě člověka, který si umí poradit.

Podrobnosti

Pomocná síla do skladu surovin

Praha

Když pečete ve velkém, neobejdete se bez skladu surovin. Surovin u nás každý den zpracujeme hromadu a tak hledáme někoho, kdo nám ve skladu pomůže.

Podrobnosti

Provozní ELEKTRIKÁŘ

Liberec

Aby na pekárně vše fungovalo jak má, neobejdeme se bez práce našich kolegů elektrikářů. Jsou to oni, kdo pomáhají udržovat naše stroje ve formě a patří jim za to velký dík. Právě nového kolegu elektrikáře bychom rádi přivítali na naší pekárně v Liberci.

Podrobnosti

Kolega/ kolegyně do výroby pečiva

Liberec

V liberecké pekárně už roky pečeme dobroty značek Odkolek a Delta. O naše pečivo je zájem, pečeme ve velkém a proto chceme posílit náš tým ve výrobě. Uplatnění u nás najdete na různých pozicích. Mrkněte, co by vám nejvíc sedlo a ozvěte se nám.

Podrobnosti

Obsluha pece nebo mísícího stroje

Praha

V naší pekárně v Jinonicích už roky pečeme dobroty značek Odkolek a Delta. O naše pečivo je zájem, pečeme ve velkém, a proto chceme posílit tým ve výrobě. Rádi bychom přivítali kolegy či kolegyně na mísení těsta a pečení. Mrkněte, co by vám nejvíc sedlo a ozvěte se nám.

Podrobnosti

ELEKTRIKÁŘ

Praha

Aby na pekárně vše fungovalo jak má, neobejdeme se bez práce našich kolegů elektrikářů. Bez nich bychom to prostě neupekli. Hledáme do našeho týmu na údržbu kolegu s §6.

Podrobnosti

Kolega do výroby pečiva

Praha

Nového kolegu či kolegyni do výroby pečiva rádi přivítáme v naší pekárně na Praze 5. Co budete mít na starosti? Při výrobě pečiva přiložíte ruku k dílu, kde bude zrovna třeba. Chcete to zkusit, ale nemáte praxi v potravinářství? Nevadí. Nováčky rádi vše naučíme.

Podrobnosti

EXPEDIENT

Žatec

Když čerstvé pečivo vyjede z pece, zamíří za kolegy expedienty. Na expedici se totiž pečivo chystá na cestu k zákazníkům. Je to zodpovědná práce v malém týmu, kde se všichni znají. Právě teď se nám uvolnilo jedno místo na expedici v Žatci.

Podrobnosti

Obsluha pekařských strojů

Praha

Nového kolegu či kolegyni do výroby pečiva rádi přivítáme v naší pekárně na Praze 5. Chcete to zkusit, ale nemáte praxi v potravinářství? Nevadí. Nováčky rádi vše naučíme.

Podrobnosti

PROVOZNÍ ELEKTRIKÁŘ

Žatec

Jednou z profesí, které byste možná v pekárně nečekali, jsou elektrikáři. Spolu s dalšími kolegy z údržby se starají, aby naše stroje byly vždy ve formě. Právě elektrikáře bychom rádi přivítali na naší pekárně v Žatci.

Podrobnosti

Údržbář – Žatec

Žatec

V naší pekárně v Žatci rádi přivítáme nového kolegu, který nám pomůže s údržbou a opravami našich pekařských strojů. Prostě člověka, který si umí poradit.

Podrobnosti

Kolega/kolegyně do řemeslné pekárny

Praha

V naší pekárně v Praze – Jinonicích pečeme už roky dobroty pod značkou Odkolek. A protože se nám daří, chceme posílit náš tým ve výrobě. Aktuálně hledáme nové kolegy a kolegyně na přípravu těsta, pečení i do řemeslné pekárny. Mrkněte, co by vám nejvíc sedlo a ozvěte se nám.

Podrobnosti

Vedoucí výrobní linky

Plzeň

V Plzni pečeme vyhlášený chleba Odkolek i výborné rohlíky. Na jejich výrobě se podílí celá řada pekařů, včetně vedoucího výrobní linky. A právě na tuto pozici hledáme nového kolegu či kolegyni.

Podrobnosti

Provozní ELEKTRIKÁŘ v pekárně

Plzeň

Znáte výrobky a firmu Odkolek? Tak to jsme my. V naší pekárně v Plzni rozšiřujeme výrobu a proto sháníme teď posilu do týmu na údržbu.

Podrobnosti

EXPEDIENT v pekárně

Plzeň

Expedice je v pekárně místo, kde se čerstvé pečivo chystá na cestu k zákazníkům. Je to odpovědná práce v malém týmu, kde se všichni znají a kde směna pěkně utíká. Pracujeme na stálých nočních směnách a expedujeme v omezené míře i o víkendech.

Podrobnosti

ÚDRŽBÁŘ / ZÁMEČNÍK

Plzeň

V naší pekárně v Plzni rádi přivítáme nového kolegu, který nám pomůže s údržbou a opravami našich pekařských strojů.

Podrobnosti

Obsluha pekárenského stroje

Plzeň

Znáte výrobky a firmu Odkolek? Tak to jsme my! V naší pekárně v Plzni rádi přivítáme nové kolegy a kolegyně, kteří se postarají o obsluhu našich strojů. V tomto případě se jedná především o práci u baličky pečiva.

Podrobnosti

Obsluha mísícího stroje

Plzeň

V naší pekárně Odkolek v Plzni rádi přivítáme nového kolegu či kolegyni, kteří nám pomohou s přípravou těsta. Je to práce pro někoho pečlivého, kdo dohlédne na správné dávkování surovin a vymíchání. Přípravou těsta totiž začíná výroba chleba i křupavých rohlíků.

Podrobnosti

Referent/ka objednávek

Praha

Veškeré objednávky od našich zákazníků se scházejí na objednávkové službě. Právě tam rádi přivítáme nového kolegu či kolegyni. Čeká na vás komunikace se zákazníky, kolegy z výroby a dopravy, zpracování objednávek a běžná administrativa.

Podrobnosti

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE

Plzeň

Hledáme posilu našeho malého týmu obchodních zástupců pro naši pekárnu v Plzni, a to pro region Plzeňský kraj. Servis našim zákazníkům je pro nás důležitý a proto chceme do týmu někoho, kdo je přirozeně pro-klientsky orientovaný a rád rozvíjí a pečuje o vztahy s obchodními partnery. Nabízíme stabilitu a zázemí pekárenské jedničky a náš široký sortiment voňavých výrobků.

Podrobnosti

SMĚNOVÝ VEDOUCÍ VÝROBY v pekárně

Žatec

V naší žatecké pekárně pečeme už roky dobroty Odkolek a Delta. Rádi bychom mezi námi přivítali posilu do týmu na výrobě. Hledáme kolegu či kolegyni se zkušenostmi z potravinářství a vedením malého týmu.

Podrobnosti

Obsluha mísícího stroje

Pardubice

Výroba našeho výborného pečiva Odkolek a Delta začíná vždy pečlivou přípravou těsta. Přesně to bude mít na starosti náš nový kolega či kolegyně v pekárně v Pardubicích.

Podrobnosti

INSPEKTOR/KA KVALITY

Liberec

Kvalita našeho pečiva je pro nás velmi důležitá. Právě na správné postupy a vysokou jakost dohlíží naši inspektoři kvality. Jedno takové volné místo máme aktuálně na naší pekárně v Liberci.

Podrobnosti

Obsluha pekárenských strojů

Pardubice

V pekárně v Pardubicích rozšiřujeme výrobu na naší nové výrobní lince. Proto hledáme do týmu kolegy a kolegyně, kteří s námi upečou naše výborné formové chleby. Máte chuť to zkusit, ale nemáte zkušenost z potravinářství? Nevadí. Vše Vás naučíme.

Podrobnosti

ELEKTRIKÁŘ / ELEKTRONIK

Pardubice

Rozšiřujeme výrobu a proto je potřeba, aby naše stroje byly ve formě. V naší pardubické pekárně máme novou moderní výrobní linku, a to je důvod proč hledáme do týmu šikovného kolegu elektrikáře / elektronika.

Podrobnosti

SKLADNÍK / EXPEDIENTKA

Praha

Expedice v pekárně je místo, kde se čerstvé pečivo chystá na cestu k zákazníkům. Je to odpovědná práce v malém týmu, kde se všichni znají a kde to pěkně utíká. Pracujeme na stálých nočních směnách a expedujeme v omezené míře i o víkendech.

Podrobnosti

Chci informovat o nových pozicích

Máte zájem o jinou pozici, která není aktuálně volná? Dejte nám na sebe kontakt a my Vám dáme
vědět, jakmile přibudou nové pozice.

Chci vědět první

Chcete se nás zeptat na doplňující informace? Kontaktujte nás na
e-mailu:
info@united-bakeries.cz

Náš tým

Naši personalisté se starají o to, aby mezi zaměstnanci šlo všechno jako po másle. Nebojte se je kdykoliv kontaktovat.