Kde máme volno?

ELEKTRIKÁŘ / ELEKTRONIK

Pardubice

Rozšiřujeme výrobu a proto je potřeba, aby naše stroje byly ve formě. V naší pardubické pekárně máme novou moderní výrobní linku, a to je důvod proč hledáme do týmu šikovného kolegu elektrikáře / elektronika.

Podrobnosti

EXPEDIENT

Žatec

Když čerstvé pečivo vyjede z pece, zamíří za kolegy expedienty. Na expedici se totiž pečivo chystá na cestu k zákazníkům. Je to zodpovědná práce v malém týmu, kde se všichni znají. Právě teď se nám uvolnilo jedno místo na expedici v Žatci.

Podrobnosti

ÚDRŽBÁŘ / ZÁMEČNÍK

Liberec

Do našeho týmu na údržbu hledáme posilu, šikovného kolegu, který zvládne jak opravy našeho strojního zařízení, tak běžnou údržbu v naší pekárně. Prostě člověka, který si umí poradit.

Podrobnosti

EXPEDIENTKA / SKLADNÍK

Pardubice

Expedice je v pekárně místo, kde se čerstvé pečivo chystá na cestu k zákazníkům. Je to odpovědná práce v malém týmu, kde se všichni znají. Naši expedienti pracují na stálé noční směně, někteří v 7,5 hodinových směnách, jiní v režimu krátký-dlouhý týden, a to proto, aby naše voňavé pečivo bylo u zákazníků nad ránem.

Podrobnosti

ELEKTRIKÁŘ

Praha

Aby na pekárně vše fungovalo jak má, neobejdeme se bez práce našich kolegů elektrikářů. Bez nich bychom to prostě neupekli. Hledáme do našeho týmu na údržbu kolegu s §6.

Podrobnosti

Provozní ELEKTRIKÁŘ

Liberec

Aby na pekárně vše fungovalo jak má, neobejdeme se bez práce našich kolegů elektrikářů. Jsou to oni, kdo pomáhají udržovat naše stroje ve formě a patří jim za to velký dík. Právě nového kolegu elektrikáře bychom rádi přivítali na naší pekárně v Liberci.

Podrobnosti

INSPEKTOR/KA KVALITY

Liberec

Kvalita našeho pečiva je pro nás velmi důležitá. Právě na správné postupy a vysokou jakost dohlíží naši inspektoři kvality. Jedno takové volné místo máme aktuálně na naší pekárně v Liberci.

Podrobnosti

INSPEKTOR/KA KVALITY v pekárně

Žatec

Na srdci máme vždy vysokou kvalitu našeho pečiva. Proto máme na pekárnách inspektory kvality, kteří dohlíží právě na kvalitu výroby. Jedno takové místo se nám uvolní na pekárně v Žatci.

Podrobnosti

Skladník / silař

Praha

Znáte výrobky a firmu Odkolek? Tak to jsme my. V Praze máme naši největší pekárnu a k pečení tedy potřebujeme spoustu surovin. Proto by se nám hodil kolega, který dohlédne na jejich řádné skladování a vše, co s tím souvisí.

Podrobnosti

Provozní ELEKTRIKÁŘ

Plzeň

Znáte výrobky a firmu Odkolek? Tak to jsme my. V naší pekárně v Plzni rozšiřujeme výrobu a proto sháníme teď posilu do týmu na údržbu.

Podrobnosti

Vedoucí výrobní linky

Plzeň

V Plzni pečeme vyhlášený chleba Odkolek i výborné rohlíky. Na jejich výrobě se podílí celá řada pekařů, včetně vedoucího výrobní linky. A právě na tuto pozici hledáme nového kolegu či kolegyni.

Podrobnosti

Obsluha pekárenského stroje

Plzeň

Znáte výrobky a firmu Odkolek? Tak to jsme my! V naší pekárně v Plzni rádi přivítáme nové kolegy a kolegyně, kteří se postarají o obsluhu našich strojů. V tomto případě se jedná především o práci u baličky pečiva.

Podrobnosti

SMĚNOVÝ VEDOUCÍ VÝROBY v pekárně

Plzeň

V naší plzeňské pekárně pečeme už roky dobroty Odkolek a Delta. Rádi bychom mezi námi přivítali posilu do týmu na výrobě. Hledáme kolegu či kolegyni se zkušenostmi z potravinářství a vedením malého týmu.

Podrobnosti

PERSONALISTKA

Liberec

Rádi přivítáme v týmu novou kolegyni či kolegu, která/ý má práci s lidmi v krvi a nedovede si představit dělat nic jiného. Srdcařku, která svou práci vnímá jako smysluplnou a neunaví ji komunikovat celý den, protože personalistika o tom prostě je. Člověka, který nemíří na akademickou půdu, ale bude mu sedět prostředí výrobní společnosti, protože naše řemeslo je pekařina. Zkušenost s personalistikou je jistá výhoda, ale šanci má i nadšenec pro HR, který se zatím k personalistice nedostal.

Podrobnosti

Obsluha pece nebo mísícího stroje

Praha

V naší pekárně v Jinonicích už roky pečeme dobroty značek Odkolek a Delta. O naše pečivo je zájem, pečeme ve velkém, a proto chceme posílit tým ve výrobě. Rádi bychom přivítali kolegy či kolegyně na mísení těsta a pečení. Mrkněte, co by vám nejvíc sedlo a ozvěte se nám.

Podrobnosti

SKLADNÍK / EXPEDIENTKA

Praha

Expedice v pekárně je místo, kde se čerstvé pečivo chystá na cestu k zákazníkům. Je to odpovědná práce v malém týmu, kde se všichni znají a kde to pěkně utíká. Pracujeme na stálých nočních směnách a expedujeme v omezené míře i o víkendech.

Podrobnosti

Obsluha pekařských strojů

Liberec

V Liberecké pekárně pečeme dobroty pod značkou Odkolek a Delta. A protože se nám daří, chceme posílit náš tým ve výrobě. Příležitostí je spousta, rádi dáme šanci celé řadě z Vás. Mrkněte, co by Vám nejvíc sedlo a ozvěte se nám. Jaké pozice máme volné? Čtěte dál.

Podrobnosti

Obsluha pekárenské pece

Liberec

Pecák u nás říkáme kolegům, kteří dohlíží na průběh pečení. Hlavně hlídají, aby naše výrobky byly upečené tak akorát. Právě na této pozici rádi přivítáme nového kolegu či kolegyni na pekárně v Liberci.

Podrobnosti

Kolega/ kolegyně do výroby pečiva

Liberec

V liberecké pekárně už roky pečeme dobroty značek Odkolek a Delta. O naše pečivo je zájem, pečeme ve velkém a proto chceme posílit náš tým ve výrobě. Uplatnění u nás najdete na různých pozicích. Mrkněte, co by vám nejvíc sedlo a ozvěte se nám.

Podrobnosti

SKLADNÍK / EXPEDIENTKA

Liberec

O dobroty z naší liberecké pekárny je zájem, pečeme je ve velkém, a proto chceme posílit náš tým na expedici.

Podrobnosti

Chci informovat o nových pozicích

Máte zájem o jinou pozici, která není aktuálně volná? Dejte nám na sebe kontakt a my Vám dáme
vědět, jakmile přibudou nové pozice.

Chci vědět první

Napište nám

    Zanechte nám své telefonní číslo, abychom Vás mohli rychleji kontaktovat

    Náš tým

    Naši personalisté se starají o to, aby mezi zaměstnanci šlo všechno jako po másle. Nebojte se je kdykoliv kontaktovat.