Kde máme volno?

ELEKTRIKÁŘ / ELEKTRONIK

Pardubice

V naší pardubické pekárně máme novou moderní výrobní linku, a to je důvod proč hledáme do týmu šikovného kolegu elektrikáře / elektronika.

Podrobnosti

Skladník / silař

Plzeň

V naší pekárně Odkolek v Plzni rádi přivítáme nového kolegu či kolegyni, kteří nám pomohou s řádným skladováním surovin a vše, co s tím souvisí.

Podrobnosti

INSPEKTOR/KA KVALITY

Liberec

Kvalita našeho pečiva je pro nás velmi důležitá. Právě na správné postupy a vysokou jakost dohlíží naši inspektoři kvality. Jedno takové volné místo máme aktuálně na naší pekárně v Liberci.

Podrobnosti

EXPEDIENT v pekárně

Plzeň

Expedice je v pekárně místo, kde se čerstvé pečivo chystá na cestu k zákazníkům. Je to odpovědná práce v malém týmu, kde se všichni znají a kde směna pěkně utíká. Pracujeme na stálých nočních směnách a expedujeme v omezené míře i o víkendech.

Podrobnosti

Obsluha mísícího stroje

Plzeň

V naší pekárně Odkolek v Plzni rádi přivítáme nového kolegu či kolegyni, kteří nám pomohou s přípravou těsta. Je to práce pro někoho pečlivého, kdo dohlédne na správné dávkování surovin a vymíchání. Přípravou těsta totiž začíná výroba chleba i křupavých rohlíků.

Podrobnosti

EXPEDIENTKA / SKLADNÍK

Pardubice

Expedice je v pekárně místo, kde se čerstvé pečivo chystá na cestu k zákazníkům. Je to odpovědná práce v malém týmu, kde se všichni znají.

Podrobnosti

SKLADNÍK / EXPEDIENTKA

Liberec

O dobroty z naší liberecké pekárny je zájem, pečeme je ve velkém, a proto chceme posílit náš tým na expedici.

Podrobnosti

ELEKTRIKÁŘ

Praha

Aby na pekárně vše fungovalo jak má, neobejdeme se bez práce našich kolegů elektrikářů. Bez nich bychom to prostě neupekli. Hledáme do našeho týmu na údržbu kolegu s §6.

Podrobnosti

OBSLUHA PECE NEBOLI PECÁK

Liberec

Pecák u nás říkáme kolegům, kteří dohlíží na průběh pečení. Hlavně hlídají, aby naše výrobky byly upečené tak akorát. Ani málo, ani moc. Právě na této pozici rádi přivítáme nového kolegu či kolegyni na pekárně v Liberci.

Podrobnosti

Kolega/ kolegyně do výroby pečiva

Liberec

V liberecké pekárně už roky pečeme dobroty značek Odkolek a Delta. O naše pečivo je zájem, pečeme ve velkém a proto chceme posílit náš tým ve výrobě. Uplatnění u nás najdete na různých pozicích. Mrkněte, co by vám nejvíc sedlo a ozvěte se nám.

Podrobnosti

ELEKTRIKÁŘ / ELEKTRONIK

Liberec

Pro naši pekárnu v Liberci hledáme do týmu údržby kolegu elektrikáře. Pracujeme ve třísměnném režimu od pondělí do pátku. O víkendu jen držíme pohotovost, samozřejmě se střídáme. Do týmu u nás zapadne junior i mazák, o Vaše zaučení se postaráme. Výjimečně dáváme šanci i šikovnému absolventovi s §5, ale rozhodně nediskriminujeme věkem a rádi přibereme do party i kolegu pár let před důchodem. Důležitá je pro nás spolehlivost a týmový přístup.

Podrobnosti

MISTR VÝROBY v pekárně

Žatec

V naší žatecké pekárně pečeme už roky dobroty Odkolek a Delta. Rádi bychom mezi námi přivítali posilu do týmu na výrobě. Hledáme kolegu či kolegyni se zkušenostmi z potravinářství a vedením malého týmu.

Podrobnosti

Vedoucí výroby v pekárně Odkolek

Praha

V naší největší pekárně v Praze 5 Jinonicích, která píše svou historii od roku 1850, vyrábíme široký sortiment našeho pečiva jak průmyslově ve velkém, tak v naší nové řemeslné pekárně jen pro regionální trh. Právě se nám bude po letech uvolňovat místo vedoucího výroby, a tak hledáme posilu se zkušenostmi z potravinářství a s vedením týmu.

Podrobnosti

ÚDRŽBÁŘ / ZÁMEČNÍK

Plzeň

V naší pekárně v Plzni rádi přivítáme nového kolegu, který nám pomůže s údržbou a opravami našich pekařských strojů.

Podrobnosti

Provozní ELEKTRIKÁŘ v pekárně

Plzeň

Znáte výrobky a firmu Odkolek? Tak to jsme my. V naší pekárně v Plzni rozšiřujeme výrobu a proto sháníme teď posilu do týmu na údržbu.

Podrobnosti

Chci informovat o nových pozicích

Máte zájem o jinou pozici, která není aktuálně volná? Dejte nám na sebe kontakt a my Vám dáme
vědět, jakmile přibudou nové pozice.

Chci vědět první

Chcete se nás zeptat na doplňující informace? Kontaktujte nás na
e-mailu:
info@united-bakeries.cz

Náš tým

Naši personalisté se starají o to, aby mezi zaměstnanci šlo všechno jako po másle. Nebojte se je kdykoliv kontaktovat.