Kde máme volno?

VEDOUCÍ KONTROLY JAKOSTI

Liberec

Kvalita našeho pečiva je pro nás velmi důležitá. Právě na správné postupy a vysokou kvalitu dohlíží naši kontroloři jakosti. Jedno takové volné místo máme aktuálně na naší pekárně v Liberci.

Podrobnosti

SKLADNÍK / silař

Praha

Znáte výrobky a firmu Odkolek? Tak to jsme my. V Praze máme naši největší pekárnu a k pečení tedy potřebujeme spoustu surovin. Proto by se nám hodil kolega, který dohlédne na jejich řádné skladování a vše, co s tím souvisí.

Podrobnosti

ELEKTRIKÁŘ

Praha

Aby na pekárně vše fungovalo jak má, neobejdeme se bez práce našich kolegů elektrikářů. Bez nich bychom to prostě neupekli. Hledáme do našeho týmu na údržbu kolegu s §6.

Podrobnosti

SKLADNÍK / EXPEDIENTKA

Praha

Expedice v pekárně je místo, kde se čerstvé pečivo chystá na cestu k zákazníkům. Je to odpovědná práce v malém týmu, kde se všichni znají a kde to pěkně utíká. Pracujeme na stálých nočních směnách a expedujeme v omezené míře i o víkendech.

Podrobnosti

ELEKTRIKÁŘ / ELEKTRONIK

Pardubice

Rozšiřujeme výrobu a proto je potřeba, aby naše stroje byly ve formě. V naší pardubické pekárně máme novou moderní výrobní linku, a to je důvod proč hledáme do týmu šikovného kolegu elektrikáře / elektronika.

Podrobnosti

ÚDRŽBÁŘ / ZÁMEČNÍK

Liberec

Do našeho týmu na údržbu hledáme posilu, šikovného kolegu, který zvládne jak opravy našeho strojního zařízení, tak běžnou údržbu v naší pekárně. Prostě člověka, který si umí poradit.

Podrobnosti

Obsluha pece nebo mísícího stroje

Praha

V naší pekárně v Jinonicích už roky pečeme dobroty značek Odkolek a Delta. O naše pečivo je zájem, pečeme ve velkém, a proto chceme posílit tým ve výrobě. Rádi bychom přivítali kolegy či kolegyně na mísení těsta a pečení. Mrkněte, co by vám nejvíc sedlo a ozvěte se nám.

Podrobnosti

Brigáda v expedici

Praha

Před víkendem u nás bývá šrumec. V pekárně Odkolek v Praze Jinonicích proto rádi přivítáme brigádníka (nebo brigádnici), který nám v pátek a v sobotu v noci pomůže s expedováním čerstvého pečiva.

Podrobnosti

Obsluha pekárenské pece

Liberec

Pecák u nás říkáme kolegům, kteří dohlíží na průběh pečení. Hlavně hlídají, aby naše výrobky byly upečené tak akorát. Právě na této pozici rádi přivítáme nového kolegu či kolegyni na pekárně v Liberci.

Podrobnosti

PROVOZNÍ ELEKTRIKÁŘ

Žatec

Jednou z profesí, které byste možná v pekárně nečekali, jsou elektrikáři. Spolu s dalšími kolegy z údržby se starají, aby naše stroje byly vždy ve formě. Právě elektrikáře bychom rádi přivítali na naší pekárně v Žatci.

Podrobnosti

SMĚNOVÝ VEDOUCÍ VÝROBY v pekárně

Plzeň

V naší plzeňské pekárně pečeme už roky dobroty Odkolek a Delta. Rádi bychom mezi námi přivítali posilu do týmu na výrobě. Hledáme kolegu či kolegyni se zkušenostmi z potravinářství a vedením malého týmu.

Podrobnosti

ÚDRŽBÁŘ / ZÁMEČNÍK

Plzeň

V naší pekárně v Plzni rádi přivítáme nového kolegu, který nám pomůže s údržbou a opravami našich pekařských strojů. Prostě člověka, který si umí poradit.

Podrobnosti

Vedoucí výrobní linky

Plzeň

V Plzni pečeme vyhlášený chleba Odkolek i výborné rohlíky. Na jejich výrobě se podílí celá řada pekařů, včetně vedoucího výrobní linky. A právě na tuto pozici hledáme nového kolegu či kolegyni.

Podrobnosti

REFERENT/KA OBJEDNÁVEK

Liberec

Veškeré objednávky od našich zákazníků se každý den scházejí na objednávkové službě. A pekárna v Liberci pochopitelně není výjimkou. Právě tam rádi přivítáme nového kolegu či kolegyni. Čeká na vás komunikace se zákazníky, kolegy z výroby a dopravy, zpracování objednávek a běžná administrativa.

Podrobnosti

DISPEČER/KA DOPRAVY

Pardubice

Denním chlebem našeho dispečera je spolupráce s externími dopravci a koordinace rozvozových linek.

Podrobnosti

VEDOUCÍ KONTROLY JAKOSTI v pekárně

Pardubice

Na srdci máme vždy vysokou kvalitu našeho pečiva. Proto máme na pekárnách vedoucí kvality, kteří dohlíží právě na kvalitu výroby. Jedno takové místo se nám uvolnilo na pekárně v Pardubicích, kde rozšiřujeme výrobu a hledáme kvalitní posilu do týmu.

Podrobnosti

Brigádník na farmářských trzích

Praha

Neděláme jen pečivo Odkolek. V Praze máme také řemeslnou pekárnu, ve které pečeme výborné, ručně vyráběné chleby Baker Street. Ty prodáváme i na trzích a v Praze hledáme někoho, kdo by nám s tím pomohl. Jedná se o brigádu na 1 celý den v týdnu, konkrétně pondělky.

Podrobnosti

Provozní ELEKTRIKÁŘ

Plzeň

Znáte výrobky a firmu Odkolek? Tak to jsme my. V naší pekárně v Plzni rozšiřujeme výrobu a proto sháníme teď posilu do týmu na údržbu.

Podrobnosti

Obsluha mísícího stroje

Plzeň

V naší pekárně Odkolek v Plzni rádi přivítáme nového kolegu či kolegyni, kteří nám pomohou s přípravou těsta. Je to práce pro někoho pečlivého, kdo dohlédne na správné dávkování surovin a vymíchání. Přípravou těsta totiž začíná výroba chleba i křupavých rohlíků.

Podrobnosti

Kolega/ kolegyně do výroby pečiva

Liberec

V liberecké pekárně už roky pečeme dobroty značek Odkolek a Delta. O naše pečivo je zájem, pečeme ve velkém a proto chceme posílit náš tým ve výrobě. Uplatnění u nás najdete na různých pozicích. Mrkněte, co by vám nejvíc sedlo a ozvěte se nám.

Podrobnosti

Chci informovat o nových pozicích

Máte zájem o jinou pozici, která není aktuálně volná? Dejte nám na sebe kontakt a my Vám dáme
vědět, jakmile přibudou nové pozice.

Chci vědět první

Napište nám

    Zanechte nám své telefonní číslo, abychom Vás mohli rychleji kontaktovat

    Náš tým

    Naši personalisté se starají o to, aby mezi zaměstnanci šlo všechno jako po másle. Nebojte se je kdykoliv kontaktovat.