Obsluha pece neboli pecák

Plný úvazek
Pardubice

Pecák u nás říkáme kolegům, kteří dohlíží na průběh pečení. Hlavně hlídají, aby naše výrobky byly upečené tak akorát. Právě na této pozici rádi přivítáme nového kolegu či kolegyni v Pardubicích

Co ta práce obnáší?
Jako pecák budete řídit průběh pečení a hlídat teploty a dávat pozor, aby pečivo bylo správně upečené. Budete také sledovat správné nakynutí těsta, doplňovat posypy na pečivo apod. Úzce budete spolupracovat s kolegy, kteří chystají těsto a také vést potřebnou evidenci.

Co byste měl/a mít a umět?
Bylo by fajn, kdybyste měl/a výuční list. Nemusí být nutně v pekařském oboru, ale pokud byste  měl/a zkušenosti s prací v potravinářství, tak je to samozřejmě výhodou. Samozřejmě počítáme s tím, že vás zaučíme. Práce pecáka je důležitá, takže by vám neměla chybět samostatnost, zodpovědnost a pečlivost.

Co je ještě dobré vědět?
Každý má rád ráno čerstvé pečivo. Proto v pekárně nejčastěji chodíme na noční dvanáctihodinové směny v režimu krátký/dlouhý týden.

A co nabízíme?
Především práci co má smysl a voní, jistotu výdělku a výplatu vždy včas na účtu. Stabilitu a možnost vypracovat se na nejodbornější pozice v naší výrobě. Samozřejmostí jsou u nás stravenky v hodnotě 120 Kč, 5 týdnů dovolené, MultiSport karta, nejčerstvější pečivo přímo z pece a další benefity. Víc spolu probereme osobně.

Kontaktní osoba:
Petra Tomčíková
tel: 606 027 844
e-mail: petra.tomcikova@ubcz.cz

Napište nám

Zaujala Vás práce u nás? Neváhejte a vyplňte kontaktní formulář. Budeme rádi, když nám pošlete i svůj životopis, ale není to podmínkou. Těšíme se na Vás!

Vaše osobní údaje budou využity výhradně pro výběrové řízení na pozici, na kterou se hlásíte. Pokud si ale přejete, abychom Vás v budoucnu oslovili i s jinými nabídkami našich volných pozic stačí, když nám k tomu dáte svůj souhlas.

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici budou Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje zpracovávány v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 (tzv. GDPR) a v souladu se Zásadami zpracování osobních údajů společnosti UNITED BAKERIES, a.s.
Zobrazit více.