Kde máme volno?

EXPEDIENTKA / SKLADNÍK

Pardubice

Expedice je v pekárně místo, kde se čerstvé pečivo chystá na cestu k zákazníkům. Je to odpovědná práce v malém týmu, kde se všichni znají. Naši expedienti pracují na stálé noční směně, někteří v 7,5 hodinových směnách, jiní v režimu krátký-dlouhý týden, a to proto, aby naše voňavé pečivo bylo u zákazníků nad ránem.

Podrobnosti

Nádvorný

Plzeň

Na pekárně v Plzni rádi přivítáme nového kolegu, který se postará o pořádek a drobné údržbářské práce v našem areálu. Není to žádná věda, pozice je vhodná i pro aktivního důchodce jako přivýdělek.

Podrobnosti

PROVOZNÍ ELEKTRIKÁŘ

Žatec

Jednou z profesí, které byste možná v pekárně nečekali, jsou elektrikáři. Spolu s dalšími kolegy z údržby se starají, aby naše stroje byly vždy ve formě. Právě elektrikáře bychom rádi přivítali na naší pekárně v Žatci.

Podrobnosti

Obsluha mísícího centra / Žatec

Žatec

Výroba našeho výborného pečiva Odkolek začíná vždy pečlivou přípravou těsta. Přesně to bude mít na starosti náš nový kolega či kolegyně v pekárně v Žatci.

Podrobnosti

Specialista/ka technologie

Praha

U Odkolka pečeme ve velkém. Aby v tom byl pořádek, máme i specializované administrativní pozice, jako je třeba tato.

Podrobnosti

EXPEDIENTKA / SKLADNÍK

Pardubice

Expedice je v pekárně místo, kde se čerstvé pečivo chystá na cestu k zákazníkům. Je to odpovědná práce v malém týmu, kde se všichni znají. Hledáme posilu na stálou ranní směnu v režimu krátký-dlouhý týden.

Podrobnosti

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE

Pardubice

Hledáme posilu malého týmu obchodních zástupců pro naši pekárnu v Pardubicích, tzn. pro region Pardubice a okolí do vzdálenosti 80 km. Servis našim zákazníkům je pro nás důležitý a proto chceme do týmu někoho, kdo je přirozeně prozákaznicky orientovaný a rád pečuje o vztahy s obchodními partnery. Nabízíme stabilitu a zázemí pekárenské jedničky a náš široký sortiment voňavých výrobků.

Podrobnosti

Kolega do výroby pečiva

Praha

Nového kolegu či kolegyni do výroby pečiva rádi přivítáme v naší pekárně na Praze 5. Co budete mít na starosti? Při výrobě pečiva přiložíte ruku k dílu, kde bude zrovna třeba. Chcete to zkusit, ale nemáte praxi v potravinářství? Nevadí. Nováčky rádi vše naučíme.

Podrobnosti

Obsluha pece nebo mísícího stroje

Praha

V naší pekárně v Jinonicích už roky pečeme dobroty značek Odkolek a Delta. O naše pečivo je zájem, pečeme ve velkém, a proto chceme posílit tým ve výrobě. Rádi bychom přivítali kolegy či kolegyně na mísení těsta a pečení. Mrkněte, co by vám nejvíc sedlo a ozvěte se nám.

Podrobnosti

Kolega/ kolegyně do výroby pečiva

Liberec

V liberecké pekárně už roky pečeme dobroty značek Odkolek a Delta. O naše pečivo je zájem, pečeme ve velkém a proto chceme posílit náš tým ve výrobě. Uplatnění u nás najdete na různých pozicích. Mrkněte, co by vám nejvíc sedlo a ozvěte se nám.

Podrobnosti

Obsluha pekařských strojů

Praha

Nového kolegu či kolegyni do výroby pečiva rádi přivítáme v naší pekárně na Praze 5. Chcete to zkusit, ale nemáte praxi v potravinářství? Nevadí. Nováčky rádi vše naučíme.

Podrobnosti

Kolega/kolegyně do řemeslné pekárny

Praha

V naší pekárně v Praze – Jinonicích pečeme už roky dobroty pod značkou Odkolek. A protože se nám daří, chceme posílit náš tým ve výrobě. Aktuálně hledáme nové kolegy a kolegyně na přípravu těsta, pečení i do řemeslné pekárny. Mrkněte, co by vám nejvíc sedlo a ozvěte se nám.

Podrobnosti

SKLADNÍK / EXPEDIENTKA

Praha

Expedice v pekárně je místo, kde se čerstvé pečivo chystá na cestu k zákazníkům. Je to odpovědná práce v malém týmu, kde se všichni znají a kde to pěkně utíká. Pracujeme na stálých nočních směnách a expedujeme v omezené míře i o víkendech.

Podrobnosti

Chci informovat o nových pozicích

Máte zájem o jinou pozici, která není aktuálně volná? Dejte nám na sebe kontakt a my Vám dáme
vědět, jakmile přibudou nové pozice.

Chci vědět první

Chcete se nás zeptat na doplňující informace? Kontaktujte nás na
e-mailu:
info@united-bakeries.cz

Náš tým

Naši personalisté se starají o to, aby mezi zaměstnanci šlo všechno jako po másle. Nebojte se je kdykoliv kontaktovat.