Kde máme volno?

Obsluha pekařských strojů

Praha

V pekárně si všichni pomáháme, protože jeden bez druhého to prostě neupečeme. Naši partu v řemeslné pekárně v Praze bychom rádi doplnili o kolegu či kolegyni, který se po zaučení dohlédne na správně dělení těsta.

Podrobnosti

Pecák a mísič

Praha

Pecák u nás říkáme kolegovi, který má na starosti obsluhu pece. Na pecáka nikdo nedá dopustit. Stejně jako na mísiče, který zase chystá těsto. Právě na těchto dvou pozicích bychom rádi přivítali nové kolegy či kolegyně v Praze.

Podrobnosti

Pekař/ka do řemeslné pekárny

Praha

V naší pekárně v pražských Jinonicích chceme rozšířit sortiment. Připravujeme tedy novou „pekárnu v pekárně“, která naváže na tradici značky Odkolek a bude péct prémiové, ručně vyráběné pečivo. Proto také hledáme nové kolegyně a kolegy, kteří už mají zkušenosti s pekařinou, se kterými společně „upečeme“ celou naší novou řemeslnou výrobu.

Podrobnosti

Provozní elektrikář

Pardubice

Pečeme ve velkém a proto je potřeba, aby naše stroje byly ve formě. Prostě se neobejdeme bez práce našich elektrikářů a zámečníků. A v pekárně v Pardubicích máme zrovna volné místo pro nového kolegu – provozního elektrikáře.

 

Podrobnosti

Expedient

Liberec

Expedice je v pekárně místo, kde se čerstvé pečivo chystá na cestu k zákazníkům. Výhybka mezi pecí a autem. Je to odpovědná práce v malém týmu, kde se všichni znají. Na expedici se pracuje převážně na nočních směnách, ale je tu prostor, abychom se domluvili tak, aby pracovní doba vyhovovala vám i nám.

Podrobnosti

Řidič paleťáku

Pardubice

V naší pardubické pekárně rádi přivítáme kolegu či kolegyni, který nám pomůže s transportem přepravek. Není to nic složitého, prostě bude jezdit s paleťákem.

Podrobnosti

Právník / právnička

Praha

Jsme českou pekárenskou jedničkou a právě hledáme do týmu novou kolegyni či kolegu se zaměřením zejména na oblast práva obchodního, občanského, pracovního a správního.

Podrobnosti

Směnový vedoucí výroby

Pardubice

V naší pekárně v Pardubicích rozšiřujeme výrobu a rádi přijmeme někoho, kdo už má zkušenosti z potravinářství i s vedením velkého kolektivu. Zajímá vás to? Mrkněte na podrobnosti.

Podrobnosti

Údržbář / zámečník

Liberec

Do našeho týmu na údržbu hledáme posilu, šikovného kolegu, který zvládne jak opravy našeho strojního zařízení, tak běžnou údržbu v naší pekárně. Prostě člověka, který si umí poradit.

Podrobnosti

Mistr výrobní linky

Pardubice

V pekárně v Pardubicích rozjíždíme výrobu na nové moderní lince a proto hledáme do týmu kolegu či kolegyni, který bude organizovat práci při krájení a balení výrobků. Máte chuť to zkusit, ale nemáte zkušenost z potravinářství? Nevadí. Vše vás naučíme.

Podrobnosti

Obsluha balícího stroje

Pardubice

V Pardubicích pečeme ve velkém, rozšiřujeme výrobu a máme tam novou moderní linku na formové chleby. Proto hledáme do týmu kolegu či kolegyni, který nám pomůže při krájení a balení výrobků. Máte chuť to zkusit, ale nemáte zkušenost z potravinářství? Nevadí. Vše vás naučíme.

Podrobnosti

Operátor výroby

Pardubice

V pekárně v Pardubicích rozjíždíme výrobu na nové moderní lince. Proto hledáme do týmu kolegy a kolegyně, kteří s námi zajistí kompletní výrobu našich výborných formových chlebů z řady Fit den jako je Sporty, Večerní či Ranní chlebík. Máte chuť to zkusit, ale nemáte zkušenost z potravinářství? Nevadí. Vše vás naučíme.

Podrobnosti

Obsluha pece neboli pecák

Pardubice

Pecák u nás říkáme kolegům, kteří dohlíží na průběh pečení. Hlavně hlídají, aby naše výrobky byly upečené tak akorát. Právě na této pozici rádi přivítáme nového kolegu či kolegyni v Pardubicích

 

Podrobnosti

Provozní elektrikář

Žatec

Jednou z profesí, které byste možná v pekárně nečekali, jsou elektrikáři. Spolu s dalšími kolegy z údržby se starají, aby naše stroje byly vždy ve formě. Právě elektrikáře bychom moc rádi přivítali na naší pekárně v Žatci.

Podrobnosti

Vedoucí kontroly jakosti

Liberec

Kvalita našeho pečiva je pro nás velmi důležitá. Právě na správné postupy a vysokou kvalitu dohlíží naši kontroloři jakosti. Právě na jakost hledáme nového kolegu či kolegyni v Liberci.

Podrobnosti

Operátor mísícího centra

Pardubice

Výroba našeho výborného pečiva Odkolek a Delta začíná vždy pečlivou přípravou těsta. Přesně to bude mít na starosti náš nový kolega či kolegyně v pekárně v Pardubicích.

Podrobnosti

Obsluha mísícího stroje

Liberec

V naší pekárně v Liberci pečeme výborné pečivo Delta a Odkolek. A ve městě pod Ještědem navíc rozšiřujeme výrobu. Proto moc rádi přijmeme nového kolegu či kolegyni na přípravu těsta.

Podrobnosti

Mistr výroby

Liberec

Máte zkušenosti s vedením většího kolektivu? Práce s lidmi vám nejen nedělá problém, ale navíc vás baví? Dokážete organizovat práci ostatním a domluvíte se skoro s každým? Potom organizace, řízení a kontrola provozu na dané směně může být doslova vaším denním chlebem.

Podrobnosti

Expedient

Praha

Když se upeče čerstvý chleba, putuje ke kolegům na expedici. Právě tam se kompletují přepravky na cestu do obchodů a dál už putují do aut a k zákazníkům. V Praze moc rádi přijmeme novou posilu právě na místo expedienta. Mrkněte na to.

Podrobnosti

Směnový vedoucí výroby

Praha

Organizace, řízení a kontrola provozu na dané směně bude denním chlebem našeho nového směnového vedoucího výroby v Praze. Hledáme kolegu či kolegyni se zkušenostmi z potravinářství a vedením lidí. Nejste to náhodou vy? Někdo takový u nás vždycky místo najde.

Podrobnosti

Obsluha pece neboli pecák

Liberec

Pecák u nás říkáme kolegům, kteří dohlíží na průběh pečení a hlídají, aby naše výrobky byly upečené tak akorát. Ani málo, ani moc. Právě na této pozici rádi přivítáme nového kolegu či kolegyni na pekárně v Liberci.

Podrobnosti

Údržbář zámečník

Pardubice

Do našeho týmu na údržbu hledáme šikovného kolegu, který si poradí s opravami strojů i s běžnou údržbou v naší pekárně. Ovládáte soustruh, frézku? Máte třeba i svářečský průkaz? Tak by to mohla být fajn práce pro vás. 

Podrobnosti

Provozní elektrikář

Praha

Aby na pekárně vše fungovalo jak má, neobejdeme se bez práce našich kolegů elektrikářů. Bez nich bychom to prostě neupekli. Jedno volné místo elektrikáře je v naší pekárně v Praze 5 – Jinonicích. A kromě jiného pro vás máme náborový příspěvek 30 000 Kč.

Podrobnosti

Chci informovat o nových pozicích

Máte zájem o jinou pozici, která není aktuálně volná? Dejte nám na sebe kontakt a my Vám dáme
vědět, jakmile přibudou nové pozice.

Chci vědět první

Napište nám

Zanechte nám své telefonní číslo, abychom Vás mohli rychleji kontaktovat

Náš tým

Naši personalisté se starají o to, aby mezi zaměstnanci šlo všechno jako po másle. Nebojte se je kdykoliv kontaktovat.