Kde máme volno?

SMĚNOVÝ VEDOUCÍ VÝROBY v pekárně

Liberec

Máte zkušenosti z potravinářství a zároveň s vedením velkého kolektivu? Práce s lidmi Vám nejen nedělá problém, ale navíc Vás baví? Dokážete organizovat práci ostatním a domluvíte se skoro s každým? Potom organizace, řízení a kontrola provozu na dané směně může být Vaším denním chlebem.

Podrobnosti

Dispečer/ka

Žatec

Denním chlebem našeho dispečera je spolupráce s externími dopravci a koordinace rozvozových linek. Hledáme někoho, kdo již má zkušenosti s prací dispečera dopravy, není z cukru, umí dobře vyjednávat a prosadit si svou. Někoho, kdo si dokáže poradit, i když třeba nejde zrovna vše podle plánu. V dopravě je běžně přesilovka chlapů, my ale rádi mezi námi uvítáme samozřejmě i ženu. Jde o práci od pondělí do pátku na ranní směně.

Podrobnosti

SKLADNÍK / EXPEDIENTKA

Praha

Expedice v pekárně je místo, kde se čerstvé pečivo chystá na cestu k zákazníkům. Je to odpovědná práce v malém týmu, kde se všichni znají a kde to pěkně utíká. Pracujeme na stálých nočních směnách a expedujeme v omezené míře i o víkendech.

Podrobnosti

REFERENT/KA OBJEDNÁVEK

Liberec

Veškeré objednávky od našich zákazníků se každý den scházejí na objednávkové službě. A pekárna v Liberci pochopitelně není výjimkou. Právě tam rádi přivítáme nového kolegu či kolegyni. Čeká na vás komunikace se zákazníky, kolegy z výroby a dopravy, zpracování objednávek a běžná administrativa.

Podrobnosti

Brigáda na recepci

Praha

V pražských Jinonicích je jedna z našich velkých pekáren a také pražská centrála. Právě na centrále teď hledáme výpomoc na recepci. Komunikativní usměvavou kolegyni či kolegu s pozitivním přístupem a příjemným vystupováním.

Podrobnosti

INSPEKTOR/KA KVALITY

Liberec

Kvalita našeho pečiva je pro nás velmi důležitá. Právě na správné postupy a vysokou kvalitu dohlíží naši kontroloři jakosti. Jedno takové volné místo máme aktuálně na naší pekárně v Liberci.

Podrobnosti

INSPEKTOR/KA KVALITY v pekárně

Žatec

Na srdci máme vždy vysokou kvalitu našeho pečiva. Proto máme na pekárnách inspektory jakosti, kteří dohlíží právě na kvalitu výroby. Jedno takové místo se nám uvolní na pekárně v Žatci.

Podrobnosti

ELEKTRIKÁŘ

Praha

Aby na pekárně vše fungovalo jak má, neobejdeme se bez práce našich kolegů elektrikářů. Bez nich bychom to prostě neupekli. Hledáme do našeho týmu na údržbu kolegu s §6.

Podrobnosti

Obsluha pece nebo mísícího stroje

Praha

V naší pekárně v Jinonicích už roky pečeme dobroty značek Odkolek a Delta. O naše pečivo je zájem, pečeme ve velkém, a proto chceme posílit tým ve výrobě. Rádi bychom přivítali kolegy či kolegyně na mísení těsta a pečení. Mrkněte, co by vám nejvíc sedlo a ozvěte se nám.

Podrobnosti

Obsluha mísícího centra / Žatec

Žatec

Výroba našeho výborného pečiva Odkolek začíná vždy pečlivou přípravou těsta. Přesně to bude mít na starosti náš nový kolega či kolegyně v pekárně v Žatci.

Podrobnosti

ÚDRŽBÁŘ / ZÁMEČNÍK

Liberec

Do našeho týmu na údržbu hledáme posilu, šikovného kolegu, který zvládne jak opravy našeho strojního zařízení, tak běžnou údržbu v naší pekárně. Prostě člověka, který si umí poradit.

Podrobnosti

Provozní ELEKTRIKÁŘ

Liberec

Aby na pekárně vše fungovalo jak má, neobejdeme se bez práce našich kolegů elektrikářů. Jsou to oni, kdo pomáhají udržovat naše stroje ve formě a patří jim za to velký dík. Právě nového kolegu elektrikáře bychom rádi přivítali na naší pekárně v Liberci.

Podrobnosti

Specialist/ka obchodního oddělení

Praha

Na zajištění kvalitního servisu našim obchodním partnerům nám velmi záleží, proto hledáme do týmu posilu, týmového hráče, který nám pomůže s veškerou administrativou spojenou s obchodem.

Podrobnosti

ELEKTRIKÁŘ / ELEKTRONIK

Pardubice

Rozšiřujeme výrobu a proto je potřeba, aby naše stroje byly ve formě. V naší pardubické pekárně máme novou moderní výrobní linku, a to je důvod proč hledáme do týmu šikovného kolegu elektrikáře / elektronika.

Podrobnosti

Obsluha pekařských strojů

Liberec

V Liberecké pekárně pečeme dobroty pod značkou Odkolek a Delta. A protože se nám daří, chceme posílit náš tým ve výrobě. Příležitostí je spousta, rádi dáme šanci celé řadě z Vás. Mrkněte, co by Vám nejvíc sedlo a ozvěte se nám. Jaké pozice máme volné? Čtěte dál.

Podrobnosti

SMĚNOVÝ VEDOUCÍ VÝROBY v pekárně

Plzeň

V naší plzeňské pekárně pečeme už roky dobroty Odkolek a Delta. Rádi bychom mezi námi přivítali posilu do týmu na výrobě. Hledáme kolegu či kolegyni se zkušenostmi z potravinářství a vedením malého týmu.

Podrobnosti

Provozní ELEKTRIKÁŘ

Plzeň

Znáte výrobky a firmu Odkolek? Tak to jsme my. V naší pekárně v Plzni rozšiřujeme výrobu a proto sháníme teď posilu do týmu na údržbu.

Podrobnosti

Obsluha pekárenských strojů

Pardubice

V pekárně v Pardubicích rozšiřujeme výrobu na naší nové výrobní lince. Proto hledáme do týmu kolegy a kolegyně, kteří s námi upečou naše výborné formové chleby. Máte chuť to zkusit, ale nemáte zkušenost z potravinářství? Nevadí. Vše Vás naučíme.

Podrobnosti

Obsluha pekárenské pece

Liberec

Pecák u nás říkáme kolegům, kteří dohlíží na průběh pečení. Hlavně hlídají, aby naše výrobky byly upečené tak akorát. Právě na této pozici rádi přivítáme nového kolegu či kolegyni na pekárně v Liberci.

Podrobnosti

Kolega/ kolegyně do výroby pečiva

Liberec

V liberecké pekárně už roky pečeme dobroty značek Odkolek a Delta. O naše pečivo je zájem, pečeme ve velkém a proto chceme posílit náš tým ve výrobě. Uplatnění u nás najdete na různých pozicích. Mrkněte, co by vám nejvíc sedlo a ozvěte se nám.

Podrobnosti

SKLADNÍK / EXPEDIENTKA

Liberec

O dobroty z naší liberecké pekárny je zájem, pečeme je ve velkém, a proto chceme posílit náš tým na expedici.

Podrobnosti

Chci informovat o nových pozicích

Máte zájem o jinou pozici, která není aktuálně volná? Dejte nám na sebe kontakt a my Vám dáme
vědět, jakmile přibudou nové pozice.

Chci vědět první

Napište nám

    Zanechte nám své telefonní číslo, abychom Vás mohli rychleji kontaktovat

    Náš tým

    Naši personalisté se starají o to, aby mezi zaměstnanci šlo všechno jako po másle. Nebojte se je kdykoliv kontaktovat.