Kde máme volno?

Údržbář zámečník

Pardubice

Do našeho týmu na údržbu hledáme šikovného kolegu, který si poradí s opravami strojů i s běžnou údržbou v naší pekárně. Ovládáte soustruh, frézku? Máte třeba i svářečský průkaz? Tak by to mohla být fajn práce pro vás.

Podrobnosti

Kontrolor/ka kvality

Liberec

Při výrobě našeho pečiva je pro nás kvalita vždy na prvním místě. Proto v pekárně máme několik kontrolorů, kteří na kvalitu dohlíží. A právě v Liberci máme jedno takové místo volné.

Podrobnosti

Směnový vedoucí výroby

Plzeň

Zkušenosti z potravinářství stejně jako s vedením kolektivu v práci využije náš nový kolega (či kolegyně) na pozici směnový vedoucí výroby. Přesně tohle místo máme volné v naší plzeňské pekárně.

Podrobnosti

Skladník / silař

Praha

V Praze máme naši největší pekárnu a k pečení tedy potřebujeme spoustu surovin. Proto by se nám hodil kolega, který dohlédne na jejich řádné skladování a vše, co s tím souvisí.

Podrobnosti

Provozní elektrikář

Pardubice

Pečeme ve velkém a proto je potřeba, aby naše stroje byly ve formě. Prostě se neobejdeme bez práce našich elektrikářů a zámečníků. A v pekárně v Pardubicích máme zrovna volné místo pro nového kolegu – provozního elektrikáře.

 

Podrobnosti

Směnový vedoucí výroby

Praha

Organizace, řízení a kontrola provozu na dané směně bude denním chlebem našeho nového směnového vedoucího výroby v Praze. Hledáme kolegu či kolegyni se zkušenostmi z potravinářství a vedením lidí. Nejste to náhodou vy? Někdo takový u nás vždycky místo najde.

Podrobnosti

Provozní údržbář

Žatec

Každý den pečeme spoustu pečiva. K tomu kromě kvalitních surovin a šikovných lidí také potřebujeme, aby naše stroje byly ve formě. Proto v pekárně v Žatci rádi přivítáme nového kolegu, do našeho týmu údržbářů.

Podrobnosti

Obsluha pece neboli pecák

Praha

Pecák u nás říkáme kolegům, kteří dohlíží na průběh pečení. Hlavně hlídají, aby naše výrobky byly upečené tak akorát. Ani málo, ani moc. Právě na této pozici rádi přivítáme nového kolegu či kolegyni na pekárně v Praze.

Podrobnosti

Obsluha pekařských strojů

Praha

Nového kolegu či kolegyni do výroby pečiva rádi přivítáme v naší pekárně v Praze. Chcete to zkusit, ale nemáte praxi v potravinářství? Nevadí. Nováčky rádi vše naučíme.

Podrobnosti

Údržbář / zámečník

Praha

Aby na pekárně vše fungovalo jak má, neobejdeme se bez práce našich kolegů údržbářů. Jsou to oni, kdo pomáhají udržovat naše stroje ve formě a patří jim za to velký dík. Nového kolegu do údržby bychom rádi přivítali na pekárně v Praze.

Podrobnosti

Provozní elektrikář

Praha

Aby na pekárně vše fungovalo jak má, neobejdeme se bez práce našich kolegů elektrikářů. Bez nich bychom to prostě neupekli. Jedno volné místo elektrikáře je v naší pekárně v Praze 5 – Jinonicích. A kromě jiného pro vás máme náborový příspěvek 30 000 Kč.

Podrobnosti

Chci informovat o nových pozicích

Máte zájem o jinou pozici, která není aktuálně volná? Dejte nám na sebe kontakt a my Vám dáme
vědět, jakmile přibudou nové pozice.

Chci vědět první

Napište nám

Zanechte nám své telefonní číslo, abychom Vás mohli rychleji kontaktovat

Náš tým

Naši personalisté se starají o to, aby mezi zaměstnanci šlo všechno jako po másle. Nebojte se je kdykoliv kontaktovat.