Kde máme volno?

OBSLUHA PECE neboli PECÁK

Pardubice

Pecák u nás říkáme kolegům, kteří dohlíží na průběh pečení. Hlavně hlídají, aby naše výrobky byly upečené tak akorát. Právě na této pozici rádi přivítáme nového kolegu či kolegyni v Pardubicích.

Podrobnosti

Obsluha pekárenských strojů

Pardubice

V pekárně v Pardubicích rozšiřujeme výrobu na naší nové výrobní lince. Proto hledáme do týmu kolegy a kolegyně, kteří s námi upečou naše výborné formové chleby. Máte chuť to zkusit, ale nemáte zkušenost z potravinářství? Nevadí. Vše Vás naučíme.

Podrobnosti

Obsluha mísícího stroje

Pardubice

Ať už pečete doma, nebo v pekárně, výroba pečiva vždy začíná u kvalitních surovin a přípravy těsta. V pardubické pekárně hledáme nového kolegu či kolegyni, který se zaučí u tzv. mísícího centra a podle receptur bude chystat těsto.

Podrobnosti

Provozní ELEKTRIKÁŘ v pekárně

Plzeň

Znáte výrobky a firmu Odkolek? Tak to jsme my. V naší pekárně v Plzni rozšiřujeme výrobu a proto sháníme teď posilu do týmu.

Podrobnosti

Obsluha mísícího centra / Žatec

Žatec

Výroba našeho výborného pečiva Odkolek začíná vždy pečlivou přípravou těsta. Přesně to bude mít na starosti náš nový kolega či kolegyně v pekárně v Žatci.

Podrobnosti

Obsluha mísícího stroje

Plzeň

V naší pekárně Odkolek v Plzni rádi přivítáme nového kolegu či kolegyni, kteří nám pomohou s přípravou těsta. Je to práce pro někoho pečlivého, kdo dohlédne na správné dávkování surovin a vymíchání. Přípravou těsta totiž začíná výroba chleba i křupavých rohlíků.

Podrobnosti

Brigáda na recepci

Praha

V pražských Jinonicích je jedna z našich velkých pekáren a také pražská centrála. Právě na centrále teď hledáme výpomoc na recepci. Komunikativní usměvavou kolegyni či kolegu s pozitivním přístupem a příjemným vystupováním.

Podrobnosti

Obsluha mísícího stroje

Liberec

Výroba našeho výborného pečiva začíná vždy pečlivou přípravou těsta. Přesně to bude mít na starosti náš nový kolega či kolegyně v pekárně v Liberci.

Podrobnosti

OBSLUHA PECE NEBOLI PECÁK

Liberec

Pecák u nás říkáme kolegům, kteří dohlíží na průběh pečení. Hlavně hlídají, aby naše výrobky byly upečené tak akorát. Ani málo, ani moc. Právě na této pozici rádi přivítáme nového kolegu či kolegyni na pekárně v Liberci.

Podrobnosti

Kolega/ kolegyně do výroby pečiva

Liberec

V liberecké pekárně už roky pečeme dobroty značek Odkolek a Delta. O naše pečivo je zájem, pečeme ve velkém a proto chceme posílit náš tým ve výrobě. Uplatnění u nás najdete na různých pozicích. Mrkněte, co by vám nejvíc sedlo a ozvěte se nám.

Podrobnosti

Provozní ELEKTRIKÁŘ

Liberec

Aby na pekárně vše fungovalo jak má, neobejdeme se bez práce našich kolegů elektrikářů. Jsou to oni, kdo pomáhají udržovat naše stroje ve formě a patří jim za to velký dík. Právě nového kolegu elektrikáře bychom rádi přivítali na naší pekárně v Liberci.

Podrobnosti

SKLADNÍK / EXPEDIENTKA

Liberec

O dobroty z naší liberecké pekárny je zájem, pečeme je ve velkém, a proto chceme posílit náš tým na expedici.

Podrobnosti

SKLADNÍK / EXPEDIENTKA

Praha

Expedice v pekárně je místo, kde se čerstvé pečivo chystá na cestu k zákazníkům. Je to odpovědná práce v malém týmu, kde se všichni znají a kde to pěkně utíká. Pracujeme na stálých nočních směnách a expedujeme v omezené míře i o víkendech.

Podrobnosti

Údržbář

Praha

Na naší pekárně v Praze pečeme ve velkém dobroty pod značkou Odkolek. Aby ve výrobě vše fungovalo jak má, neobejdeme se bez práce našich kolegů údržbářů. Jsou to oni, kdo pomáhají udržovat naše stroje ve formě.

Podrobnosti

Referent/ka objednávek

Praha

Naše oddělení příjmu objednávek má pořád plné ruce práce a tak rozšiřujeme náš tým. Pokud hledáte práci v administrativě na poloviční úvazek na dopoledne 9:00 – 13:30, zvládáte dobře práci s počítačem, jste komunikativní a pro-zákaznicky orientovaná/ý, pak je tato pracovní příležitost možná jak dělaná právě pro Vás. Pokud tedy nehledáte práci z domu, ale z kanceláře na Praze 5.

Podrobnosti

Vedoucí výrobní linky

Plzeň

V Plzni pečeme vyhlášený chleba Odkolek i výborné rohlíky. Na jejich výrobě se podílí celá řada pekařů, včetně vedoucího výrobní linky. A právě na tuto pozici hledáme nového kolegu či kolegyni.

Podrobnosti

ELEKTRIKÁŘ

Praha

Aby na pekárně vše fungovalo jak má, neobejdeme se bez práce našich kolegů elektrikářů. Bez nich bychom to prostě neupekli. Hledáme do našeho týmu na údržbu kolegu s §6.

Podrobnosti

Chci informovat o nových pozicích

Máte zájem o jinou pozici, která není aktuálně volná? Dejte nám na sebe kontakt a my Vám dáme
vědět, jakmile přibudou nové pozice.

Chci vědět první

Chcete se nás zeptat na doplňující informace? Kontaktujte nás na
e-mailu:
info@united-bakeries.cz

Náš tým

Naši personalisté se starají o to, aby mezi zaměstnanci šlo všechno jako po másle. Nebojte se je kdykoliv kontaktovat.