Kde máme volno?

ÚDRŽBÁŘ / ZÁMEČNÍK

Liberec

Do našeho týmu na údržbu hledáme posilu, šikovného kolegu, který zvládne jak opravy našeho strojního zařízení, tak běžnou údržbu v naší pekárně. Prostě člověka, který si umí poradit.

Podrobnosti

Provozní ELEKTRIKÁŘ

Liberec

Aby na pekárně vše fungovalo jak má, neobejdeme se bez práce našich kolegů elektrikářů. Jsou to oni, kdo pomáhají udržovat naše stroje ve formě a patří jim za to velký dík. Právě nového kolegu elektrikáře bychom rádi přivítali na naší pekárně v Liberci.

Podrobnosti

Provozní ELEKTRIKÁŘ v pekárně

Plzeň

Znáte výrobky a firmu Odkolek? Tak to jsme my. V naší pekárně v Plzni rozšiřujeme výrobu a proto sháníme teď posilu do týmu na údržbu.

Podrobnosti

ÚDRŽBÁŘ / ZÁMEČNÍK

Plzeň

V naší pekárně v Plzni rádi přivítáme nového kolegu, který nám pomůže s údržbou a opravami našich pekařských strojů.

Podrobnosti

EXPEDIENT v pekárně

Plzeň

Expedice je v pekárně místo, kde se čerstvé pečivo chystá na cestu k zákazníkům. Je to odpovědná práce v malém týmu, kde se všichni znají a kde směna pěkně utíká. Pracujeme na stálých nočních směnách a expedujeme v omezené míře i o víkendech.

Podrobnosti

Obsluha pekárenského stroje

Plzeň

Znáte výrobky a firmu Odkolek? Tak to jsme my! V naší pekárně v Plzni rádi přivítáme nové kolegy a kolegyně, kteří se postarají o obsluhu našich strojů. V tomto případě se jedná především o práci u baličky pečiva.

Podrobnosti

Vedoucí výrobní linky

Plzeň

V Plzni pečeme vyhlášený chleba Odkolek i výborné rohlíky. Na jejich výrobě se podílí celá řada pekařů, včetně vedoucího výrobní linky. A právě na tuto pozici hledáme nového kolegu či kolegyni.

Podrobnosti

Mistr údržby

Liberec

Pekárna není jen pec, ale také pěkná řádka dalších strojů, o jejichž kondici se starají naši údržbáři. Bez nich bychom to neupekli. V pekárně v Liberci rádi přivítáme do party zkušeného kolegu na pozici mistra údržby.

Podrobnosti

KOLEGA DO VÝROBY PEČIVA / Žatec

Žatec

V naší pekárně v Žatci rádi přivítáme nového kolegu či kolegyni do výroby. Co budete mít na starosti? Při výrobě pečiva přiložíte ruku k dílu, kde bude zrovna třeba. Chcete to zkusit, ale nemáte praxi v potravinářství? Nevadí. Nováčky rádi vše naučíme.

Podrobnosti

SKLADNÍK SUROVIN

Praha

Když pečete ve velkém, neobejdete se bez skladu surovin. A když máte sklad surovin, potřebujete mít také člověka, který má sklad na starosti. Přesně někoho takového zrovna hledáme v Praze.

Podrobnosti

Skladník / silař

Praha

Znáte výrobky a firmu Odkolek? Tak to jsme my. V Praze máme naši největší pekárnu a k pečení tedy potřebujeme spoustu surovin. Proto by se nám hodil kolega, který dohlédne na jejich řádné skladování a vše, co s tím souvisí.

Podrobnosti

SMĚNOVÝ VEDOUCÍ VÝROBY v pekárně

Praha

Organizace, řízení a kontrola provozu na dané směně bude denním chlebem našeho nového směnového vedoucího výroby v Praze. Hledáme kolegu či kolegyni se zkušenostmi z potravinářství a vedením lidí.

Podrobnosti

ELEKTRIKÁŘ

Praha

Aby na pekárně vše fungovalo jak má, neobejdeme se bez práce našich kolegů elektrikářů. Bez nich bychom to prostě neupekli. Hledáme do našeho týmu na údržbu kolegu s §6.

Podrobnosti

Pravá ruka našich fajn ředitelů

Praha

Na sekretariátu naší pražské centrály pracuje asistentka Kája. Zatím. Kája se ale brzy přestěhuje do Jižních Čech a tak hledáme její nástupkyni. Zajímala by vás taková práce? Čtěte dál a dozvíte se víc.

Podrobnosti

EXPEDIENTKA / SKLADNÍK

Pardubice

Expedice je v pekárně místo, kde se čerstvé pečivo chystá na cestu k zákazníkům. Je to odpovědná práce v malém týmu, kde se všichni znají. Naši expedienti pracují na stálé noční směně, někteří v 7,5 hodinových směnách, jiní v režimu krátký-dlouhý týden, a to proto, aby naše voňavé pečivo bylo u zákazníků nad ránem.

Podrobnosti

EXPEDIENT

Žatec

Když čerstvé pečivo vyjede z pece, zamíří za kolegy expedienty. Na expedici se totiž pečivo chystá na cestu k zákazníkům. Je to zodpovědná práce v malém týmu, kde se všichni znají. Právě teď se nám uvolnilo jedno místo na expedici v Žatci.

Podrobnosti

Obsluha pekařských strojů

Liberec

V Liberecké pekárně pečeme dobroty pod značkou Odkolek a Delta. A protože se nám daří, chceme posílit náš tým ve výrobě. Příležitostí je spousta, rádi dáme šanci celé řadě z Vás. Mrkněte, co by Vám nejvíc sedlo a ozvěte se nám. Jaké pozice máme volné? Čtěte dál.

Podrobnosti

Obsluha mísícího centra / Žatec

Žatec

Výroba našeho výborného pečiva Odkolek začíná vždy pečlivou přípravou těsta. Přesně to bude mít na starosti náš nový kolega či kolegyně v pekárně v Žatci.

Podrobnosti

PROVOZNÍ ELEKTRIKÁŘ

Žatec

Jednou z profesí, které byste možná v pekárně nečekali, jsou elektrikáři. Spolu s dalšími kolegy z údržby se starají, aby naše stroje byly vždy ve formě. Právě elektrikáře bychom rádi přivítali na naší pekárně v Žatci.

Podrobnosti

INSPEKTOR/KA KVALITY

Liberec

Kvalita našeho pečiva je pro nás velmi důležitá. Právě na správné postupy a vysokou jakost dohlíží naši inspektoři kvality. Jedno takové volné místo máme aktuálně na naší pekárně v Liberci.

Podrobnosti

Obsluha mísícího stroje

Plzeň

V naší pekárně Odkolek v Plzni rádi přivítáme nového kolegu či kolegyni, kteří nám pomohou s přípravou těsta. Je to práce pro někoho pečlivého, kdo dohlédne na správné dávkování surovin a vymíchání. Přípravou těsta totiž začíná výroba chleba i křupavých rohlíků.

Podrobnosti

Obsluha pekařských strojů

Praha

Nového kolegu či kolegyni do výroby pečiva rádi přivítáme v naší pekárně na Praze 5. Chcete to zkusit, ale nemáte praxi v potravinářství? Nevadí. Nováčky rádi vše naučíme.

Podrobnosti

SKLADNÍK / EXPEDIENTKA

Praha

Expedice v pekárně je místo, kde se čerstvé pečivo chystá na cestu k zákazníkům. Je to odpovědná práce v malém týmu, kde se všichni znají a kde to pěkně utíká. Pracujeme na stálých nočních směnách a expedujeme v omezené míře i o víkendech.

Podrobnosti

Obsluha pekárenské pece

Liberec

Pecák u nás říkáme kolegům, kteří dohlíží na průběh pečení. Hlavně hlídají, aby naše výrobky byly upečené tak akorát. Právě na této pozici rádi přivítáme nového kolegu či kolegyni na pekárně v Liberci.

Podrobnosti

Kolega/ kolegyně do výroby pečiva

Liberec

V liberecké pekárně už roky pečeme dobroty značek Odkolek a Delta. O naše pečivo je zájem, pečeme ve velkém a proto chceme posílit náš tým ve výrobě. Uplatnění u nás najdete na různých pozicích. Mrkněte, co by vám nejvíc sedlo a ozvěte se nám.

Podrobnosti

Chci informovat o nových pozicích

Máte zájem o jinou pozici, která není aktuálně volná? Dejte nám na sebe kontakt a my Vám dáme
vědět, jakmile přibudou nové pozice.

Chci vědět první

Napište nám

    Zanechte nám své telefonní číslo, abychom Vás mohli rychleji kontaktovat

    Náš tým

    Naši personalisté se starají o to, aby mezi zaměstnanci šlo všechno jako po másle. Nebojte se je kdykoliv kontaktovat.