Kde máme volno?

Brigáda na recepci

Praha

V pražských Jinonicích je jedna z našich velkých pekáren a také pražská centrála. Právě na centrále teď hledáme výpomoc na recepci. Komunikativní usměvavou kolegyni či kolegu s pozitivním přístupem a příjemným vystupováním.

Podrobnosti

SKLADNÍK / EXPEDIENTKA

Praha

Expedice v pekárně je místo, kde se čerstvé pečivo chystá na cestu k zákazníkům. Je to odpovědná práce v malém týmu, kde se všichni znají a kde to pěkně utíká. Pracujeme na stálých nočních směnách a expedujeme v omezené míře i o víkendech.

Podrobnosti

Údržbář

Praha

Na naší pekárně v Praze pečeme ve velkém dobroty pod značkou Odkolek. Aby ve výrobě vše fungovalo jak má, neobejdeme se bez práce našich kolegů údržbářů. Jsou to oni, kdo pomáhají udržovat naše stroje ve formě.

Podrobnosti

Referent/ka objednávek

Praha

Naše oddělení příjmu objednávek má pořád plné ruce práce a tak rozšiřujeme náš tým. Pokud hledáte práci v administrativě na poloviční úvazek na dopoledne 9:00 – 13:30, zvládáte dobře práci s počítačem, jste komunikativní a pro-zákaznicky orientovaná/ý, pak je tato pracovní příležitost možná jak dělaná právě pro Vás. Pokud tedy nehledáte práci z domu, ale z kanceláře na Praze 5.

Podrobnosti

ELEKTRIKÁŘ

Praha

Aby na pekárně vše fungovalo jak má, neobejdeme se bez práce našich kolegů elektrikářů. Bez nich bychom to prostě neupekli. Hledáme do našeho týmu na údržbu kolegu s §6.

Podrobnosti

Chci informovat o nových pozicích

Máte zájem o jinou pozici, která není aktuálně volná? Dejte nám na sebe kontakt a my Vám dáme
vědět, jakmile přibudou nové pozice.

Chci vědět první

Chcete se nás zeptat na doplňující informace? Kontaktujte nás na
e-mailu:
info@united-bakeries.cz

Náš tým

Naši personalisté se starají o to, aby mezi zaměstnanci šlo všechno jako po másle. Nebojte se je kdykoliv kontaktovat.