Kde máme volno?

SKLADNÍK SUROVIN

Praha

Když pečete ve velkém, neobejdete se bez skladu surovin. A když máte sklad surovin, potřebujete mít také člověka, který má sklad na starosti. Přesně někoho takového zrovna hledáme v Praze.

Podrobnosti

Skladník / silař

Praha

Znáte výrobky a firmu Odkolek? Tak to jsme my. V Praze máme naši největší pekárnu a k pečení tedy potřebujeme spoustu surovin. Proto by se nám hodil kolega, který dohlédne na jejich řádné skladování a vše, co s tím souvisí.

Podrobnosti

SMĚNOVÝ VEDOUCÍ VÝROBY v pekárně

Praha

Organizace, řízení a kontrola provozu na dané směně bude denním chlebem našeho nového směnového vedoucího výroby v Praze. Hledáme kolegu či kolegyni se zkušenostmi z potravinářství a vedením lidí.

Podrobnosti

ELEKTRIKÁŘ

Praha

Aby na pekárně vše fungovalo jak má, neobejdeme se bez práce našich kolegů elektrikářů. Bez nich bychom to prostě neupekli. Hledáme do našeho týmu na údržbu kolegu s §6.

Podrobnosti

Pravá ruka našich fajn ředitelů

Praha

Na sekretariátu naší pražské centrály pracuje asistentka Kája. Zatím. Kája se ale brzy přestěhuje do Jižních Čech a tak hledáme její nástupkyni. Zajímala by vás taková práce? Čtěte dál a dozvíte se víc.

Podrobnosti

Obsluha pekařských strojů

Praha

Nového kolegu či kolegyni do výroby pečiva rádi přivítáme v naší pekárně na Praze 5. Chcete to zkusit, ale nemáte praxi v potravinářství? Nevadí. Nováčky rádi vše naučíme.

Podrobnosti

SKLADNÍK / EXPEDIENTKA

Praha

Expedice v pekárně je místo, kde se čerstvé pečivo chystá na cestu k zákazníkům. Je to odpovědná práce v malém týmu, kde se všichni znají a kde to pěkně utíká. Pracujeme na stálých nočních směnách a expedujeme v omezené míře i o víkendech.

Podrobnosti

Chci informovat o nových pozicích

Máte zájem o jinou pozici, která není aktuálně volná? Dejte nám na sebe kontakt a my Vám dáme
vědět, jakmile přibudou nové pozice.

Chci vědět první

Napište nám

    Zanechte nám své telefonní číslo, abychom Vás mohli rychleji kontaktovat

    Náš tým

    Naši personalisté se starají o to, aby mezi zaměstnanci šlo všechno jako po másle. Nebojte se je kdykoliv kontaktovat.