Kde máme volno?

ÚDRŽBÁŘ

Pardubice

Do našeho týmu na údržbu hledáme posilu, šikovného kolegu, který zvládne jak opravy našeho strojního zařízení, tak běžnou údržbu v naší pekárně. Prostě člověka, který si umí poradit.

Podrobnosti

EXPEDIENT

Pardubice

Expedice je v pekárně místo, kde se čerstvé pečivo chystá na cestu k zákazníkům. Je to odpovědná práce v malém týmu, kde se všichni znají. Někdy je tam ale také pěkný šrumec. Právě na expedici teď máme volné místo v Pardubicích.

Podrobnosti

ELEKTRIKÁŘ

Pardubice

Pečeme ve velkém a proto je potřeba, aby naše stroje byly ve formě. Právě rozjíždíme naši novou moderní výrobní linku, a to je důvod proč hledáme do týmu šikovného kolegu elektrikáře.

Podrobnosti

Operátor výroby

Pardubice

V pekárně v Pardubicích rozjíždíme výrobu na nové moderní lince a proto hledáme do týmu kolegy a kolegyně, kteří s námi zajistí kompletní výrobu našich výborných formových chlebů z řady Fit den jako je Sporty, Večerní či Ranní chlebík a nejen to. Máte chuť to zkusit, ale nemáte zkušenost z potravinářství? Nevadí. Vše Vás naučíme.

Podrobnosti

Mistr výrobní linky v pekárně

Pardubice

V pekárně v Pardubicích rozjíždíme výrobu na nové moderní lince a proto hledáme do týmu kolegu či kolegyni, který bude organizovat práci v části procesu krájení a balení. Máte chuť to zkusit, ale nemáte zkušenost z potravinářství? Nevadí. Vše Vás naučíme.

Podrobnosti

Obsluha pekárenského stroje

Pardubice

V pekárně v Pardubicích rozšiřujeme výrobu a proto přijmeme nové kolegy a kolegyně, kteří se postarají o obsluhu našich strojů, především děliček těsta. Pokud už máte zkušenost z pekárny, pak je to úplně ideální. Pokud jste zatím v pekárně nedělal/a, ale potravinářství je Vám blízké, i tak se nám ozvěte. Vše Vás naučíme.

Podrobnosti

Obsluha mísícího stroje

Pardubice

Výroba našeho výborného pečiva Odkolek a Delta začíná vždy pečlivou přípravou těsta. Přesně to bude mít na starosti náš nový kolega či kolegyně v pekárně v Pardubicích.

Pokud už máte zkušenost z pekárny, pak je to úplně ideální. Pokud jste zatím v pekárně nedělal/a, ale potravinářství je Vám blízké, i tak se nám ozvěte. Vše Vás naučíme.

Podrobnosti

Chci informovat o nových pozicích

Máte zájem o jinou pozici, která není aktuálně volná? Dejte nám na sebe kontakt a my Vám dáme
vědět, jakmile přibudou nové pozice.

Chci vědět první

Napište nám

    Zanechte nám své telefonní číslo, abychom Vás mohli rychleji kontaktovat

    Náš tým

    Naši personalisté se starají o to, aby mezi zaměstnanci šlo všechno jako po másle. Nebojte se je kdykoliv kontaktovat.