Kde máme volno?

Brigáda v expedici výrobků

Liberec

V Liberci aktuálně nabízíme brigádu při expedici čerstvého pečiva.

Podrobnosti

Provozní eletrikář

Liberec

Aby na pekárně vše fungovalo jak má, neobejdeme se bez práce našich kolegů elektrikářů. Jsou to oni, kdo pomáhají udržovat naše stroje ve formě a patří jim za to velký dík. Právě nového kolegu elektrikáře bychom rádi přivítali na naší pekárně v Liberci.

Podrobnosti

Kolega/ kolegyně do výroby pečiva

Liberec

V liberecké pekárně už roky pečeme dobroty značek Odkolek a Delta. O naše pečivo je zájem, pečeme ve velkém a proto chceme posílit náš tým ve výrobě. Uplatnění u nás najdete na různých pozicích. Mrkněte, co by vám nejvíc sedlo a ozvěte se nám.

Podrobnosti

Skladník / Expedientka

Liberec

O dobroty z naší liberecké pekárny je zájem, pečeme je ve velkém, a proto chceme posílit náš tým na expedici.

Podrobnosti

Vedoucí údržby a správy majetku

Liberec

V naší liberecké pekárně hledáme nového šéfa pro naše kolegy na údržbě, kteří se starají o pekařské stroje a linky. Rádi přivítáme v týmu zkušeného kolegu, který je technicky zaměřený, má zkušenosti z obdobné pozice a s velkou chutí si vezme na starost vedení údržby a také správu majetku naší pekárny. Jsme fajn tým a zapadne k nám pracovitý srdcař bez ohledu na to, jestli je nadšeným juniorem jen s pár lety praxe s vedením lidí, nebo naopak už dlouho zkušený vedoucí technického oddělení.

Podrobnosti

Administrátor výroby

Liberec

V Liberci je jedna z našich největších pekáren. A protože tam pečeme opravdu ve velkém, rádi bychom mezi námi přivítali kolegu či kolegyni, který nám pomůže s administrací výroby, tedy s evidencí a plánováním výroby i pracovníků.

Podrobnosti

Obchodní zástupce

Liberec

Hledáme posilu do našeho skvělého týmu obchodních zástupců pro pekárnu v Liberci. Servis našim zákazníkům je pro nás důležitý a proto chceme do týmu někoho, kdo je přirozeně pro-klientsky orientovaný a rád pečuje o vztahy s obchodními partnery. Nabízíme stabilitu a zázemí pekárenské jedničky a náš široký sortiment voňavých výrobků.

Podrobnosti

Referent/ka objednávek

Liberec

Veškeré objednávky od našich zákazníků se každý den scházejí na objednávkové službě. A pekárna v Liberci pochopitelně není výjimkou. Právě tam rádi přivítáme nového kolegu či kolegyni. Čeká na vás komunikace se zákazníky, kolegy z výroby a dopravy, zpracování objednávek a běžná administrativa.

Podrobnosti

Mistr údržby

Liberec

Pekárna není jen pec, ale také pěkná řádka dalších strojů, o jejichž kondici se starají naši údržbáři. Bez nich bychom to neupekli. V pekárně v Liberci rádi přivítáme do party kolegu na pozici mistra údržby.

Podrobnosti

Chci informovat o nových pozicích

Máte zájem o jinou pozici, která není aktuálně volná? Dejte nám na sebe kontakt a my Vám dáme
vědět, jakmile přibudou nové pozice.

Chci vědět první

Chcete se nás zeptat na doplňující informace? Kontaktujte nás na
e-mailu:
info@united-bakeries.cz

Náš tým

Naši personalisté se starají o to, aby mezi zaměstnanci šlo všechno jako po másle. Nebojte se je kdykoliv kontaktovat.