Vedoucí kontroly jakosti

Plný úvazek
Liberec

Kvalita našeho pečiva je pro nás velmi důležitá. Právě na správné postupy a vysokou kvalitu dohlíží naši kontroloři jakosti.

Co přesně tato práce obnáší?
Budete řídit a organizovat práci kolegů na oddělení kvality, dohlížet na dodržování zavedených standardů a interních předpisů. Čekají na Vás jak kontroly zavedených sanitačních plánů a dohled nad vedením záznamů v rámci systému kvality, tak také spoluúčast na jejich vytváření. Dále řešení reklamací nebo provádění výstupní kontroly výrobků.

Co byste měl/a mít a umět?
Nemělo by Vám chybět ukončené SŠ nebo VŠ vzdělání – ideálně obor potravinářské technologie. U středoškoláka bychom chtěli, aby měl alespoň 3 roky praxe na obdobné pozici. Nejdůležitější pro nás je, abyste se vyznal/a v problematice systému řízení jakosti, v sytému HACCP a také v platné legislativě ohledně potravinářství. Pokud už máte i zkušenost s vedením malého týmu, pak jste pro nás rozhodně zajímavý kandidát. Dále se určitě neobejdete bez dobrých komunikačních a organizačních schopností, stejně jako bez schopností vedení týmu. Základní znalost práce na PC, samostatnost, pečlivost a spolehlivost u této pozice tak nějak předpokládáme.

Co je ještě dobré vědět?
Jde o práci od pondělí do pátku převážně na ranních směnách. Ve výjimečných situacích jako je třeba audit, rozjezd nové linky, nebo onemocnění kontrolorky jakosti, je ale potřeba občas dojít třeba i na noční nebo o víkendu.

A co nabízíme?
Především práci co má smysl a voní, zázemí velké úspěšné české firmy, možnost dalšího odborného růstu, vstřícné šéfy a přátelský kolektiv. Práci od pondělí do pátku, 5 týdnů dovolené, stravenky v hodnotě 120 Kč, MultiSport kartu, nejčerstvější pečivo přímo z pece a další benefity. Podrobněji to probereme u pohovoru.

Kontaktní osoba:
Alexandra Čtvrtlíková
tel: 606 049 454
e-mail: ctvrtlikovaa@penam.cz

Napište nám

Zaujala Vás práce u nás? Neváhejte a vyplňte kontaktní formulář. Budeme rádi, když nám pošlete i svůj životopis, ale není to podmínkou. Těšíme se na Vás!

Vaše osobní údaje budou využity výhradně pro výběrové řízení na pozici, na kterou se hlásíte. Pokud si ale přejete, abychom Vás v budoucnu oslovili i s jinými nabídkami našich volných pozic stačí, když nám k tomu dáte svůj souhlas.

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici budou Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje zpracovávány v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 (tzv. GDPR) a v souladu se Zásadami zpracování osobních údajů společnosti UNITED BAKERIES, a.s.
Zobrazit více.