Údržbář zámečník

Plný úvazek
Pardubice

Do našeho týmu na údržbu hledáme šikovného kolegu, který si poradí s opravami strojů i s běžnou údržbou v naší pekárně. Ovládáte soustruh, frézku? Máte třeba i svářečský průkaz? Tak by to mohla být fajn práce pro vás.

Co ta práce obnáší?
Nejlepší je závadám předcházet, proto vaším denním chlebem budou preventivní kontroly a údržba našich strojů. Pomůžete nám s jejich seřízením a když se něco rozbije, tak to opravíte, abychom mohli co nejdřív zase péct. Poradíte si také s běžnou údržbou v našem areálu, ať už se jedná o odpadlou kachličku, výměnu vodovodní baterie, nebo třeba natření zábradlí. Spolu s kolegy údržbáři se budete střídat na dvanáctihodinových směnách v režimu krátký/dlouhý týden.

Co byste měl mít a umět?
Neměl by vám chybět výuční list zámečníka, seřizovače nebo nějakého příbuzného technického oboru. Ideální je, pokud ovládáte práci na obráběcích strojích (soustruh, frézka) a vlastníte svářečský průkaz. Nikdo vám nebude při práci stát za zády, takže byste měl být samostatný a pečlivý. Prostě do týmu hledáme někoho, na koho je spolehnutí a umí si poradit. Pokud máte zkušenost z obdobnou prací, tak budeme nadšení.

A co nabízíme?
Především práci co má smysl a voní, jistotu výdělku a výplatu vždy včas na účtu. Stabilitu, vstřícného šéfa a fajn kolektiv. Rozhodně nediskriminujeme věkem, naopak vážíme si zkušeností. Samozřejmostí jsou stravenky v hodnotě 120 Kč, 5 týdnů dovolené, MultiSport karta, nejčerstvější pečivo přímo z pece a další benefity. Víc spolu probereme osobně.

Kontaktní osoba:
Petra Tomčíková
tel: 606 027 844
e-mail: petra.tomcikova@ubcz.cz

Napište nám

Zaujala Vás práce u nás? Neváhejte a vyplňte kontaktní formulář. Budeme rádi, když nám pošlete i svůj životopis, ale není to podmínkou. Těšíme se na Vás!

Vaše osobní údaje budou využity výhradně pro výběrové řízení na pozici, na kterou se hlásíte. Pokud si ale přejete, abychom Vás v budoucnu oslovili i s jinými nabídkami našich volných pozic stačí, když nám k tomu dáte svůj souhlas.

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici budou Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje zpracovávány v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 (tzv. GDPR) a v souladu se Zásadami zpracování osobních údajů společnosti UNITED BAKERIES, a.s.
Zobrazit více.