Údržbář / zámečník

Plný úvazek
Praha

Aby na pekárně vše fungovalo jak má, neobejdeme se bez práce našich kolegů údržbářů. Jsou to oni, kdo pomáhají udržovat naše stroje ve formě a patří jim za to velký dík. Nového kolegu do údržby bychom rádi přivítali na pekárně v Praze.

Co ta práce obnáší?
Nejlepší je závadám předcházet, proto vaším denním chlebem budou preventivní kontroly a údržba našich strojů. Pomůžete nám s jejich seřízením, a když se něco rozbije, tak to opravíte, abychom mohli co nejdřív zase péct. Práce je to různorodá, žádná rutina.

Co byste měl mít a umět?
Neměl by vám chybět výuční list zámečníka, seřizovače nebo nějakého příbuzného technického oboru. Ideální je, pokud ovládáte práci na obráběcích strojích (soustruh, frézka) a vlastníte svářečský průkaz. V každém případě by jste už měl mít zkušenost s obdobnou prací. Nikdo vám nebude při práci stát za zády, takže byste měl být samostatný a pečlivý. Prostě do týmu hledáme někoho, na koho je spolehnutí a umí si poradit.

Co je ještě dobré vědět?
Spolu s kolegy údržbáři se budete střídat na dvanáctihodinových směnách v režimu krátký/dlouhý týden. Pečeme ve dne v noci, a proto i do práce se chodí na ranní a na noční. Nediskriminujeme věkem, naopak, vážíme si zkušeností.

A co nabízíme?
Především práci co má smysl a voní, jistotu výdělku a výplatu vždy včas na účtu. Stabilitu, vstřícného šéfa a fajn kolektiv. Samozřejmostí jsou u nás stravenky v hodnotě 120 Kč, 5 týdnů dovolené, MultiSport karta, nejčerstvější pečivo přímo z pece a další benefity. Víc spolu probereme osobně.

Kontaktní osoba:
Zdena Cimrhaklová
tel.: 724 162 593
e-mail: zdena.cimrhaklova@ubcz.cz

Napište nám

Zaujala Vás práce u nás? Neváhejte a vyplňte kontaktní formulář. Budeme rádi, když nám pošlete i svůj životopis, ale není to podmínkou. Těšíme se na Vás!

Vaše osobní údaje budou využity výhradně pro výběrové řízení na pozici, na kterou se hlásíte. Pokud si ale přejete, abychom Vás v budoucnu oslovili i s jinými nabídkami našich volných pozic stačí, když nám k tomu dáte svůj souhlas.

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici budou Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje zpracovávány v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 (tzv. GDPR) a v souladu se Zásadami zpracování osobních údajů společnosti UNITED BAKERIES, a.s.
Zobrazit více.