Marketingový specialista

Plný úvazek
Praha

Je tu někdo, koho velmi zajímá marketing? Právě totiž rozšiřujeme náš marketingový tým a těšíme se na nového parťáka nebo parťačku. A jedno můžeme slíbit – jsou před námi velké věci. Není asi žádným tajemstvím, že pekárny United Bakeries před časem změnily vlastníka. Změny tak čeká celý marketing značek Odkolek, Delta, Toust Tip atd. A právě proto hledáme nového markeťáka.

Co ta práce u nás obnáší?
Základem bude úzká spolupráce s šéfem marketingu a asistence na celé řadě projektů týkajících se nové podoby marketingu našich značek. Čeká vás spolupráce na tvorbě obalů našich výrobků, ladění textů, komunikace s grafiky, tiskárnou i s kolegy uvnitř firmy. Kdo neměří, ten nic neví, takže budete pracovat s daty z prodeje, připravovat cenové mapy, srovnávat benchmarky a monitorovat konkurenci. Do vašeho ranku bude patřit také sponzoring a barterové akce, což znamená smlouvy, hlídání rozpočtu a komunikaci s partnery. Nemine vás ani obchodní inzerce a také nějaká ta administrativa. Není toho málo, ale nebojte se, nenecháme vás v tom plavat.

Co by měl náš nový kolega či kolegyně mít a umět?
Určitě by vám neměla chybět chuť do práce a nadšení pro marketing. Nejraději bychom přivítali zkušenějšího markeťáka, týmového hráče s aktivním přístupem. Potřebujeme, abyste měl/měla slušnou znalost práce na PC a pokud si tykáte s grafickými programy, tak jsme o to radši. Hodit se vám bude také řidičský průkaz sk. B. a základní znalost angličtiny. Samostatnost, pečlivost a komunikativnost u této pozice tak nějak předpokládáme, bez toho by nám to spolu neklapalo.

A co můžeme nabídnout?
Především stabilní práci. A nejen stabilní, ale taky zajímavou, kreativní a jako bonus fajn kolegy. Počítáme s tím, že vám dáme prostor učit se a taky individuální přístup. Kromě toho u nás máme zázemí velké a úspěšné potravinářské firmy a výplata vždy včas na účtu je samozřejmostí. Dále stravenky, 5 týdnů dovolené, bonusy, Multisportku, nejčerstvější pečivo přímo z pece, a další benefity. Víc spolu probereme u pohovoru.

Dejte nám o sobě vědět. Stačí nám poslat váš čerstvě napečený životopis a můžete poslat i pár řádek v průvodním dopise.

Kontaktní osoba:
Alexandra Čtvrtlíková
tel: 606 049 454
e-mail: ctvrtlikovaa@penam.cz

 

Napište nám

Zaujala Vás práce u nás? Neváhejte a vyplňte kontaktní formulář. Budeme rádi, když nám pošlete i svůj životopis, ale není to podmínkou. Těšíme se na Vás!

Vaše osobní údaje budou využity výhradně pro výběrové řízení na pozici, na kterou se hlásíte. Pokud si ale přejete, abychom Vás v budoucnu oslovili i s jinými nabídkami našich volných pozic stačí, když nám k tomu dáte svůj souhlas.

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici budou Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje zpracovávány v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 (tzv. GDPR) a v souladu se Zásadami zpracování osobních údajů společnosti UNITED BAKERIES, a.s.
Zobrazit více.