Směnový vedoucí výroby

Plný úvazek
Praha

Organizace, řízení a kontrola provozu na dané směně bude denním chlebem našeho nového směnového vedoucího výroby v Praze. Hledáme kolegu či kolegyni se zkušenostmi z potravinářství a vedením lidí. Co si budeme povídat, někdo s takovou kvalifikací je pro nás opravdu cenný a proto neváhejte a ozvěte se nám. Někdo takový u nás vždycky místo najde.

Co má směnový vedoucí výroby u nás na starosti?
Vše, co se děje ve výrobě na jeho směně. Plánuje a řídí výrobu, protože zodpovídá za kvalitu výrobků. Organizuje práci zaměstnancům, plánuje směny a eviduje docházky. Vede potřebné záznamy a hlídá, aby řádně fungovalo předávání výrobků do expedice. Kontroluje dodržování systému HACCP, technologických postupů a všech potřebných předpisů. Není toho málo, co musí zvládnout, ale nebojte se, nehodíme vás do vody. Nebudete na to sami.

Co byste měl/měla mít a umět?
Zásadní je pro nás praxe v potravinářství, dobrá znalost systému HACCP a zkušenosti s vedením menšího týmu. Určitě by vám neměly chybět organizační schopnosti, samostatnost a pečlivost. Prostě byste si měl/la umět poradit a také být dobrý šéfem svých podřízených. Běžnou znalost práce na PC očekáváme tak nějak automaticky.

A co nabízíme?
Především práci co má smysl a voní, stabilitu, zázemí velké české firmy a možnost dalšího odborného růstu. Práci v režimu krátký/dlouhý týden „ve dvanáctkách“, 5 týdnů dovolené, stravenky v hodnotě 120 Kč, MultiSport kartu, nejčerstvější pečivo přímo z pece a další benefity. Podrobněji to probereme u pohovoru.

Kontaktní osoba:
Zdena Cimrhaklová
tel.: 724 162 593
e-mail: zdena.cimrhaklova@ubcz.cz

Napište nám

Zaujala Vás práce u nás? Neváhejte a vyplňte kontaktní formulář. Budeme rádi, když nám pošlete i svůj životopis, ale není to podmínkou. Těšíme se na Vás!

Vaše osobní údaje budou využity výhradně pro výběrové řízení na pozici, na kterou se hlásíte. Pokud si ale přejete, abychom Vás v budoucnu oslovili i s jinými nabídkami našich volných pozic stačí, když nám k tomu dáte svůj souhlas.

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici budou Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje zpracovávány v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 (tzv. GDPR) a v souladu se Zásadami zpracování osobních údajů společnosti UNITED BAKERIES, a.s.
Zobrazit více.