Směnový vedoucí výroby

Plný úvazek
Plzeň

Zkušenosti z potravinářství stejně jako s vedením kolektivu v práci využije náš nový kolega (či kolegyně) na pozici směnový vedoucí výroby. Přesně tohle místo máme volné v naší plzeňské pekárně.

Co má směnový vedoucí výroby u nás na starosti?
Vše, co se děje ve výrobě na jeho směně. Vede evidenci o výrobě a docházce, zodpovídá za plnění výroby v kvalitě, množství a čase, dohlíží, aby řádně fungovalo předávání výrobků do expedice. Kontroluje dodržování systému HACCP a technologických postupů, předpisů PO, BOZP, hygieny a sanitace. Je toho dost, ale nebudete na to sami. Zaučíme vás a „upečeme to společně“.

Co byste měl/měla mít a umět?
Zásadní je pro nás praxe v potravinářství a zkušenosti s vedením lidí. Hodit se bude také znalost systému HACCP. Chybět vy vám neměly organizační schopnosti, samostatnost, pečlivost a běžná uživatelská znalost práce na PC. Měl/a byste také být také dobrý šéfem celého kolektivu.

A co nabízíme?
Především práci co má smysl a voní, stabilitu, zázemí velké úspěšné české firmy, možnost dalšího odborného růstu, vstřícné šéfy a přátelský kolektiv. Práci v režimu krátký-dlouhý týden, 5 týdnů dovolené, stravenky v hodnotě 120 Kč, MultiSport kartu, nejčerstvější pečivo přímo z pece a další benefity. Podrobněji to probereme u pohovoru.

Kontaktní osoba:

BARBORA DOLEŽALOVÁ
Personalistka
Telefon: +420 377436114; Mobil: +420 725874167
E-mail: barbora.dolezalova@united-bakeries.cz

Napište nám

Zaujala Vás práce u nás? Neváhejte a vyplňte kontaktní formulář. Budeme rádi, když nám pošlete i svůj životopis, ale není to podmínkou. Těšíme se na Vás!

Vaše osobní údaje budou využity výhradně pro výběrové řízení na pozici, na kterou se hlásíte. Pokud si ale přejete, abychom Vás v budoucnu oslovili i s jinými nabídkami našich volných pozic stačí, když nám k tomu dáte svůj souhlas.

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici budou Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje zpracovávány v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 (tzv. GDPR) a v souladu se Zásadami zpracování osobních údajů společnosti UNITED BAKERIES, a.s.
Zobrazit více.