Skladník / silař

Plný úvazek
Praha

V Praze máme naši největší pekárnu a k pečení tedy potřebujeme spoustu surovin. Proto by se nám hodil kolega, který dohlédne na jejich řádné skladování a vše, co s tím souvisí.

Co ta práce obnáší?
Skladník/silař u nás přijímá suroviny do skladů, vydává je do výroby, vede související evidenci a provádí inventury. Udržuje stav denních zásob, kontroluje teplotu a vlhkost ve skladech, stará se o čištění zařízení a dává pozor na dodržování všech souvisejících pravidel. Prostě pracuje na tom, aby se u nás mouka a další suroviny měly jako v bavlnce.

Co byste měl/měla umět?
Neměla by vám chybět samostatnost, zodpovědnost a pečlivost, hodilo by se vzdělání spíše technického směru. Určitě bychom byli rádi, kdybyste měl/a už zkušenost s obdobnou prací. Pokud máte praxi v potravinářství, je to určitě výhodou. V práci se vám bude hodit i trocha fyzické zdatnosti, ale nemusíte být zrovna olympionik.

Co je ještě dobré vědět?
I když v pekárně se peče nejvíc v noci, vy budete chodit na ranní směny od 6:00 do 18:00. Ano, jsou to dvanáctky, ale po 4 dnech práce vás vždy čekají celé 4 dny volna.

A co nabízíme?
Především práci co má smysl a voní, stabilitu, zázemí velké české firmy a možnost dalšího odborného růstu. Také pro vás máme stravenky v hodnotě 120 Kč, 5 týdnů dovolené, MultiSport kartu, nejčerstvější pečivo přímo z pece a další benefity. Podrobněji to probereme u pohovoru.

Kontaktní osoba:
Zdena Cimrhaklová
tel.: 724 162 593
e-mail: zdena.cimrhaklova@ubcz.cz

Napište nám

Zaujala Vás práce u nás? Neváhejte a vyplňte kontaktní formulář. Budeme rádi, když nám pošlete i svůj životopis, ale není to podmínkou. Těšíme se na Vás!

Vaše osobní údaje budou využity výhradně pro výběrové řízení na pozici, na kterou se hlásíte. Pokud si ale přejete, abychom Vás v budoucnu oslovili i s jinými nabídkami našich volných pozic stačí, když nám k tomu dáte svůj souhlas.

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici budou Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje zpracovávány v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 (tzv. GDPR) a v souladu se Zásadami zpracování osobních údajů společnosti UNITED BAKERIES, a.s.
Zobrazit více.