Skladník

Plný úvazek
Pardubice

Když pečete ve velkém, neobejdete se bez skladu surovin. A když máte sklad surovin, potřebujete mít také skladníka, na kterého je spolehnutí. Přesně někoho takového zrovna hledáme v Pardubicích.

Co ta práce obnáší
Když dodavatel přiveze suroviny pro výrobu, skladník je první, komu to „projde rukama“. Na vykládku kamionu tu má nachystaný VZV a elektrický paleťák. Někdy to je ale třeba jen malá dodávka a pak stačí klasický rudl. U vykládky náš  skladník také zkontroluje množství surovin podle dodacího listu a v případě, že je všechno v pořádku, dodací list potvrdí a suroviny naskladní.

Koho hledáme?
Zodpovědného a pečlivého kolegu, který se rád ujme vykládek surovin a poradí si i s trochou papírování.

Co je potřeba mít a umět?
Je nám celkem jedno, jakou máte školu. Nejdůležitější je pro nás chuť do práce, pečlivost a spolehlivost. Byli bychom rádi, kdybyste už měl zkušenosti s obsluhou vysokozdvižného vozíku. Fyzická zdatnost se u této pozice určitě hodí. A pokud jste již pracoval ve skladu nebo v potravinářství, je to samozřejmě výhoda.

Co je ještě dobré vědět?
I když pekárna jede prakticky nonstop, vy budete chodit do práce od pondělí do pátku 6:00 – 14:00. Tedy kromě doby, kdy váš kolega silař bude mít dovolenou, nebo bude třeba nemocný. V takovém případě ho budete zastupovat a to znamená práci na noční.

A co nabízíme?
Především práci co má smysl a voní, stabilitu, zázemí velké české firmy, vstřícné šéfy a přátelský kolektiv. Kromě toho také 5 týdnů dovolené, stravenky v hodnotě 120 Kč, bonusy, MultiSport kartu, nejčerstvější pečivo přímo z pece a další benefity. Podrobněji to probereme u pohovoru.

Kontaktní osoba:
Petra Tomčíková
tel: 606 027 844
e-mail: petra.tomcikova@ubcz.cz

Napište nám

Zaujala Vás práce u nás? Neváhejte a vyplňte kontaktní formulář. Budeme rádi, když nám pošlete i svůj životopis, ale není to podmínkou. Těšíme se na Vás!

Vaše osobní údaje budou využity výhradně pro výběrové řízení na pozici, na kterou se hlásíte. Pokud si ale přejete, abychom Vás v budoucnu oslovili i s jinými nabídkami našich volných pozic stačí, když nám k tomu dáte svůj souhlas.

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici budou Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje zpracovávány v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 (tzv. GDPR) a v souladu se Zásadami zpracování osobních údajů společnosti UNITED BAKERIES, a.s.
Zobrazit více.