Provozní údržbář

Plný úvazek
Žatec

Každý den pečeme spoustu pečiva. K tomu kromě kvalitních surovin a šikovných lidí také potřebujeme, aby naše stroje byly ve formě. Proto v pekárně v Žatci rádi přivítáme nového kolegu, do našeho týmu údržbářů.

Co ta práce obnáší?
Nejlepší je závadám předcházet, takže se budete věnovat preventivním prohlídkám a běžné údržbě našich strojů a zařízení. Když se něco pokazí, tak to opravíte. Kromě toho nám pomůžete i s drobnou údržbou dalšího majetku a s kolegy se budete střídat ve směnném provozu.

Co byste měl mít a umět?
Neměl by vám chybět výuční list v oboru strojní zámečník, mechanik, seřizovač nebo v nějakém příbuzném oboru. Byli bychom rádi, kdybyste měl také řidičský průkaz sk. B. Pokud máte i svářečské zkoušky, je to určitě výhodou, stejně jako praxe na nějaké obdobné pozici.

Co je ještě dobré vědět?
Na údržbě se u nás pracuje v na 12 hodinových směnách. Dva dny denní, dva dny noční, 2 dny volno + víkend, když vychází denní volno.

A co nabízíme?
Především práci co má smysl a voní, stabilitu a zázemí velké české firmy. Mzda vždy včas na účtu je u nás samozřejmostí. Kromě toho pro vás máme 5 týdnů dovolené, stravenky v hodnotě 120 Kč, MultiSport kartu, nejčerstvější pečivo přímo z pece a další benefity. Podrobněji to probereme u pohovoru.

Kontaktní osoba:
Štěpánka Zimová
tel: 602 463 079
e-mail: stepanka.zimova@united-bakeries.cz

Napište nám

Zaujala Vás práce u nás? Neváhejte a vyplňte kontaktní formulář. Budeme rádi, když nám pošlete i svůj životopis, ale není to podmínkou. Těšíme se na Vás!

Vaše osobní údaje budou využity výhradně pro výběrové řízení na pozici, na kterou se hlásíte. Pokud si ale přejete, abychom Vás v budoucnu oslovili i s jinými nabídkami našich volných pozic stačí, když nám k tomu dáte svůj souhlas.

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici budou Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje zpracovávány v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 (tzv. GDPR) a v souladu se Zásadami zpracování osobních údajů společnosti UNITED BAKERIES, a.s.
Zobrazit více.