Provozní elektrikář

Plný úvazek
Pardubice

Pečeme ve velkém a proto je potřeba, aby naše stroje byly ve formě. Prostě se neobejdeme bez práce našich údržbářů. A v pekárně v Pardubicích máme zrovna volné místo pro nového kolegu – provozního elektrikáře. 

Co ta práce obnáší?
Budete se starat o zapojení, seřízení a údržbu našich elektrických zařízení. Každý den stroje zkontrolujete, jestli vše funguje jak má, a případné závady odstraníte. Nová zařízení pečlivě zapojíte dle návodu výrobce. Pokud se něco rozbije, opravíte to, abychom mohli co nejdříve zase péct. Spolu s kolegy údržbáři se budete střídat na ranních i nočních dvanáctihodinových směnách v režimu krátký/dlouhý týden. 

Co byste měl mít a umět?
Určitě by vám neměl chybět výuční list nebo středoškolské vzdělání v oboru elektrikář/elektronik. Také byste měl znát vyhlášku 50/78 Sb. a mít složené zkoušky dle §6. Pokud už máte zkušenosti na podobné pozici, tak budeme moc rádi. Je to zodpovědná práce, kde vám nebude nikdo stát za zády. Proto byste měl být samostatný, pečlivý a umět si poradit.

A co nabízíme?
Hlavně práci co má smysl, jistotu výdělku a výplatu vždy včas na účtu. Vedle stability také možnost dalšího rozvoje, protože v Pardubicích jsme zrovna rozjeli naši nejmodernější výrobní linku a i nadále hodláme tuto pekárnu modernizovat. Samozřejmostí u nás jsou stravenky v hodnotě 120 Kč, 5 týdnů dovolené, MultiSport karta, nejčerstvější pečivo přímo z pece a další benefity. Víc spolu probereme osobně.

Kontaktní osoba:
Petra Tomčíková
tel: 606 027 844
e-mail: petra.tomcikova@ubcz.cz

Napište nám

Zaujala Vás práce u nás? Neváhejte a vyplňte kontaktní formulář. Budeme rádi, když nám pošlete i svůj životopis, ale není to podmínkou. Těšíme se na Vás!

Vaše osobní údaje budou využity výhradně pro výběrové řízení na pozici, na kterou se hlásíte. Pokud si ale přejete, abychom Vás v budoucnu oslovili i s jinými nabídkami našich volných pozic stačí, když nám k tomu dáte svůj souhlas.

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici budou Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje zpracovávány v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 (tzv. GDPR) a v souladu se Zásadami zpracování osobních údajů společnosti UNITED BAKERIES, a.s.
Zobrazit více.