Pecák a mísič

Plný úvazek
Praha

Pecák u nás říkáme kolegovi, který má na starosti obsluhu pece. Na pecáka nikdo nedá dopustit. Stejně jako na mísiče, který zase chystá těsto. Právě na těchto dvou pozicích bychom rádi přivítali nové kolegy či kolegyně v Praze.

Proč vlastně hledáme nové lidi?
V naší pekárně v pražských Jinonicích chceme rozšířit sortiment. Připravujeme tedy novou „pekárnu v pekárně“, která naváže na tradici značky Odkolek a bude péct prémiové, ručně vyráběné pečivo. Proto také hledáme nové kolegyně a kolegy se kterými společně „upečeme“ naší novou řemeslnou výrobu.

Co přesně ta práce obnáší?
Mísič podle osvědčených receptur míchá těsto. Pecák zase dohlíží na kynutí, ovládá pec a hlídá, aby bylo pečivo správně upečené. Mísič a pecák spolu velmi úzce spolupracují.

Koho hledáme?
Ideálně bychom na tyto pozice chtěli někoho, kdo už má nějaké zkušenosti s pekařinou, nebo alespoň s obdobným typem práce (cukrář, kuchař apod). Důležitý je kladný vztah k ruční výrobě, chuť do práce, samostatnost, pečlivost a spolehlivost. A také se neobejdete bez manuální zručnosti a fyzické zdatnosti.

Co je ještě dobré vědět?
První 3 měsíce budeme nováčky zaučovat v naší stávající výrobě a pak už vás čeká práce v řemeslné pekárně. Až se vše naplno rozjede, plánujeme pracovat na dvanáctihodinových ranních i nočních směnách v režimu krátký/dlouhý týden. Vždy od šesti do šesti. Směny to jsou dlouhé, ale dlouhé bude i následné volno. Do práce tak budete chodit cca 15x do měsíce.

A co nabízíme?
Především stabilní práci, která voní a kde vidíte výsledky. Zázemí velké české pekárny s tradicí a svým místem na trhu. Výplata vždy včas na účtu je u nás samozřejmostí. Kromě toho pro vás máme stravenky v hodnotě 120 Kč, 5 týdnů dovolené, MultiSport kartu, nejčerstvější pečivo přímo z pece a další benefity. Víc spolu probereme osobně. Ozvěte se nám.

Kontaktní osoba:
Zdena Cimrhaklová
tel: 724 162 593
e-mail: zdena.cimrhaklova@ubcz.cz

Napište nám

Zaujala Vás práce u nás? Neváhejte a vyplňte kontaktní formulář. Budeme rádi, když nám pošlete i svůj životopis, ale není to podmínkou. Těšíme se na Vás!

Vaše osobní údaje budou využity výhradně pro výběrové řízení na pozici, na kterou se hlásíte. Pokud si ale přejete, abychom Vás v budoucnu oslovili i s jinými nabídkami našich volných pozic stačí, když nám k tomu dáte svůj souhlas.

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici budou Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje zpracovávány v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 (tzv. GDPR) a v souladu se Zásadami zpracování osobních údajů společnosti UNITED BAKERIES, a.s.
Zobrazit více.