Obsluha pekařských strojů

Plný úvazek
Praha

Nového kolegu či kolegyni do výroby pečiva rádi přivítáme v naší pekárně v Praze. Chcete to zkusit, ale nemáte praxi v potravinářství? Nevadí. Nováčky rádi vše naučíme.

Co bude vaší prací?
Nejdříve vás samozřejmě zaučíme, abyste v tom neplavali. V Praze pečeme ve velkém, takže budete obsluhovat příslušné pekařské stroje a přiložíte ruku k dílu, kde bude potřeba. Když vám to půjde, můžete se časem zapracovat na odborné pozice jako je třeba obsluha pece, nebo mísení těsta.

Co je ještě dobré vědět?
Každý má rád ráno čerstvé pečivo. Proto v pekárně nejčastěji chodíme na noční dvanáctihodinové směny v režimu krátký/dlouhý týden.

Co je třeba mít a umět?
Budeme rádi, pokud máte výuční list, ale důležitější je pro nás chuť do práce a spolehlivost. Pokud máte zkušenosti z potravinářství, tak budeme úplně nadšení. Neměla by vám chybět trocha zručnosti a pečlivosti.

A co nabízíme?
Především práci co má smysl a voní, stabilitu, zázemí velké české firmy a možnost dalšího odborného růstu. Práci v režimu krátký/dlouhý týden „ve dvanáctkách“, 5 týdnů dovolené, stravenky v hodnotě 120 Kč, MultiSport kartu, nejčerstvější pečivo přímo z pece a další benefity. Podrobněji to probereme u pohovoru.

Kontaktní osoba:
Zdena Cimrhaklová
tel.: 724 162 593
e-mail: zdena.cimrhaklova@ubcz.cz

Napište nám

Zaujala Vás práce u nás? Neváhejte a vyplňte kontaktní formulář. Budeme rádi, když nám pošlete i svůj životopis, ale není to podmínkou. Těšíme se na Vás!

Vaše osobní údaje budou využity výhradně pro výběrové řízení na pozici, na kterou se hlásíte. Pokud si ale přejete, abychom Vás v budoucnu oslovili i s jinými nabídkami našich volných pozic stačí, když nám k tomu dáte svůj souhlas.

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici budou Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje zpracovávány v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 (tzv. GDPR) a v souladu se Zásadami zpracování osobních údajů společnosti UNITED BAKERIES, a.s.
Zobrazit více.