Koordinátor výroby

Plný úvazek
Liberec

V Liberci je jedna z našich největších pekáren. A protože tam pečeme opravdu ve velkém, rádi bychom mezi námi přivítali kolegu či kolegyni, který mám pomůže s koordinací výroby, tedy s evidencí a plánovaním výroby i pracovníků.

Co ta práce obnáší?
Koordinátor je rozkročený mezi výrobou a administrativou. Je pravou rukou vedoucího výroby, kterému pomáhá s evidencí výroby, reporty, řízením hospodárnosti i s koordinací výroby samotné. S personalistkou řeší docházku kmenových i agenturních zaměstnanců, vede pracovní výkazy, připravuje podklady pro mzdy a fakturaci. S vedoucí skladu zase spolupracuje na inventurách. Nesedí ale jen u počítače, ale pravidelně se pohybuje přímo ve výrobě.

Koho vlastně hledáme?

  • Nemělo by vám chybět alespoň středoškolské vzdělání. Hlavně ale hledáme někoho, kdo je důsledný, nechybí mu organizační schopnosti, logické myšlení a nemá problém vyznat se v papírech.
  • Vedle administrativy byste měl/a zvládat jednání s lidmi, umět jim naslouchat, ale také se nenechat „opít rohlíkem“.
  • Pokud máte zkušenosti s podobnou prací z výrobní firmy, budeme rádi, pokud přímo z potravinářství, budeme ještě raději.
  • Velkou výhodou je rovněž znalost systému SAP a absolvování některé z odborných potravinářských škol. Základní znalost práce na PC tak nějak předpokládáme.

Co je ještě dobré vědět?

  • Do práce budete chodit od pondělí do pátku na ranní směny a cca 10x za rok na 1 víkendovou směnu kvůli uzávěrkám.
  • Není toho málo, co budete mít na starosti a někdy je to docela šrumec. Proto hledáme spíš někoho akčního a vytrvalého, kdo se nehroutí, když se toho sejde hodně. Ale nebojte, nenecháme vás v tom plavat.

A co nabízíme?
Především práci co má smysl, voní a kde se nebudete nudit. Samozřejmostí je u nás jistota výdělku, výplata vždy včas na účtu a stabilita. Chleba se bude jíst vždycky. Kromě toho máme dobrou dostupnost MHD, vstřícného šéfa, stravenky v hodnotě 120 Kč, 5 týdnů dovolené, MultiSport kartu, nejčerstvější pečivo přímo z pece a další benefity. Víc spolu probereme osobně.

Kontaktní osoba:
Taťána Loosová
tel: 602 467 842
e-mail: tatana.loosova@ubcz.cz

Napište nám

Zaujala Vás práce u nás? Neváhejte a vyplňte kontaktní formulář. Budeme rádi, když nám pošlete i svůj životopis, ale není to podmínkou. Těšíme se na Vás!

Vaše osobní údaje budou využity výhradně pro výběrové řízení na pozici, na kterou se hlásíte. Pokud si ale přejete, abychom Vás v budoucnu oslovili i s jinými nabídkami našich volných pozic stačí, když nám k tomu dáte svůj souhlas.

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici budou Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje zpracovávány v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 (tzv. GDPR) a v souladu se Zásadami zpracování osobních údajů společnosti UNITED BAKERIES, a.s.
Zobrazit více.