Kontrolor/ka kvality

Plný úvazek
Liberec

Při výrobě našeho pečiva je pro nás kvalita vždy na prvním místě. Proto v pekárně máme několik kontrolorů, kteří na kvalitu dohlíží. A právě v Liberci máme jedno takové místo volné.

Co přesně tato práce obnáší?
Jako kontrolor/ka kvality budete dohlížet na dodržování kvality výrobků a předepsaných postupů. Pohlídáte správný průběh výrobní a hygienické praxe i sanitačních postupů. Čeká vás  každodenní kontrola výrobků (vizuální i metrická), kontrola dodržování hygieny v celé pekárně a mikrobiologické stěry. Budete také zajišťovat školení svých kolegů, hlídat data spotřeby u výrobků i surovin, dohlédnete na dodržování HACCP a povedete související evidenci.

Co byste měl/a mít a umět?
Určitě by vám neměla chybět maturita, a pokud máte praxi v potravinářství, budeme opravdu rádi. V práci budete zodpovídat za to, v jaké kvalitě odcházejí naše výrobky k zákazníkům a k tomu je potřeba pečlivost, důslednost a rozhodnost. Dobrou uživatelskou znalost práce na PC, samostatnost a spolehlivost u této pozice tak nějak předpokládáme.

Co je ještě dobré vědět?
Na této pozici pracujeme 37,5 hod. týdně. S kolegy se budete střídat na ranních, odpoledních i nočních směnách.

A co nabízíme?
Především smysluplnou práci, která navíc voní. K tomu stabilitu, možnost dalšího vzdělávání, vstřícné šéfy a přátelský kolektiv. Samozřejmostí u nás je 5 týdnů dovolené, stravenky v hodnotě 120 Kč, bonusy, MultiSport kartu, nejčerstvější pečivo přímo z pece a další benefity. Podrobněji to probereme u pohovoru. 

Dejte nám o sobě vědět a pokud nám pošlete vedle životopisu i pár řádků v průvodním dopisu, budeme rádi.

Kontaktní osoba:
Taťána Loosová
telefon: 602 467 842
e-mail: tatana.loosova@ubcz.cz

Napište nám

Zaujala Vás práce u nás? Neváhejte a vyplňte kontaktní formulář. Budeme rádi, když nám pošlete i svůj životopis, ale není to podmínkou. Těšíme se na Vás!

Vaše osobní údaje budou využity výhradně pro výběrové řízení na pozici, na kterou se hlásíte. Pokud si ale přejete, abychom Vás v budoucnu oslovili i s jinými nabídkami našich volných pozic stačí, když nám k tomu dáte svůj souhlas.

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici budou Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje zpracovávány v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 (tzv. GDPR) a v souladu se Zásadami zpracování osobních údajů společnosti UNITED BAKERIES, a.s.
Zobrazit více.