Pekař/ka do řemeslné pekárny

Plný úvazek
Praha

V naší pekárně v pražských Jinonicích chceme rozšířit sortiment. Připravujeme tedy novou „pekárnu v pekárně“, která naváže na tradici značky Odkolek a bude péct prémiové, ručně vyráběné pečivo. Proto také hledáme nové kolegyně a kolegy, kteří už mají zkušenosti s pekařinou, se kterými společně „upečeme“ celou naší novou řemeslnou výrobu.

Co ta práce obnáší?
Na řemeslné pekárně je velký podíl ruční práce. Od navážení surovin, přes přípravu kvalitního těsta, vytvarování výrobků, ozdobné nařezání chlebů, zdobení koláčů a jiného sladkého pečiva, až po samotné upečení do křupava. A spolu s tím i další související činnosti. Prostě v řemeslné pekárně je potřeba zajistit výrobu od A do Z.

Co je ještě dobré vědět?
První 3 měsíce budeme nováčky zaučovat v naší stávající výrobě a pak už vás čeká práce v řemeslné pekárně. Až se vše naplno rozjede, plánujeme pracovat na dvanáctihodinových ranních i nočních směnách v režimu krátký/dlouhý týden. Vždy od šesti do šesti. Směny to jsou dlouhé, ale dlouhé bude i následné volno. Do práce tak budete chodit cca 15x do měsíce.

Co byste měl/a mít a umět?
Ideálně bychom na tyto pozice chtěli někoho, kdo už má nějaké zkušenosti s pekařinou, nebo alespoň s obdobným typem práce (cukrář, kuchař apod). Důležitý je kladný vztah k ruční výrobě, chuť do práce, samostatnost, pečlivost a spolehlivost. A také se neobejdete bez manuální zručnosti a fyzické zdatnosti.

A co nabízíme?
Především stabilní práci, která voní a kde vidíte výsledky. Zázemí velké české pekárny s tradicí a svým místem na trhu. Výplata vždy včas na účtu je u nás samozřejmostí. Kromě toho pro vás máme stravenky v hodnotě 120 Kč, 5 týdnů dovolené, MultiSport kartu, nejčerstvější pečivo přímo z pece a další benefity. Víc spolu probereme osobně. Ozvěte se nám.

Kontaktní osoba:
Zdena Cimrhaklová
tel: 724 162 593
e-mail: zdena.cimrhaklova@ubcz.cz

Napište nám

Zaujala Vás práce u nás? Neváhejte a vyplňte kontaktní formulář. Budeme rádi, když nám pošlete i svůj životopis, ale není to podmínkou. Těšíme se na Vás!

Vaše osobní údaje budou využity výhradně pro výběrové řízení na pozici, na kterou se hlásíte. Pokud si ale přejete, abychom Vás v budoucnu oslovili i s jinými nabídkami našich volných pozic stačí, když nám k tomu dáte svůj souhlas.

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici budou Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje zpracovávány v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 (tzv. GDPR) a v souladu se Zásadami zpracování osobních údajů společnosti UNITED BAKERIES, a.s.
Zobrazit více.