Expedient

Plný úvazek
Žatec

Když čerstvé pečivo vyjede z pece, zamíří za kolegy expedienty. Na expedici se totiž pečivo chystá na cestu k zákazníkům. Je to zodpovědná práce v malém týmu, kde se všichni znají. Někdy je tam ale také pěkný šrumec. Právě teď se nám uvolnilo jedno místo na expedici v Žatci.

Co ta práce v praxi obnáší?
Od kolegů z výroby přeberete čerstvé pečivo a zkontrolujete, jestli je vše v pořádku. Pak pro šoféry připravíte přepravky, aby každý odvezl, jen to co má. Také povedete potřebné záznamy, pořádek musí být.

Co je ještě dobré vědět?
Pečivo se do obchodů zaváží brzy ráno. Proto se na expedici pracuje převážně na nočních směnách.  Občas je tam dost frmol a je třeba s tím počítat. Prostě je to práce pro někoho, kdo má rád, když se něco děje.

Co je potřeba mít a umět?
Budeme rádi, pokud máte výuční list. V expedici je ale nejdůležitější pečlivost, samostatnost, spolehlivost a trocha té fyzické zdatnosti.

A co nabízíme?
Především práci co má smysl a voní, stabilitu, zázemí velké české firmy a možnost dalšího odborného růstu. Stravenky v hodnotě 120 Kč, 5 týdnů dovolené, MultiSport kartu, nejčerstvější pečivo přímo z pece a další benefity. Podrobněji to probereme u pohovoru.

Kontaktní osoba:
Štěpánka Zimová
tel: 602 463 079
e-mail: stepanka.zimova@united-bakeries.cz

Napište nám

Zaujala Vás práce u nás? Neváhejte a vyplňte kontaktní formulář. Budeme rádi, když nám pošlete i svůj životopis, ale není to podmínkou. Těšíme se na Vás!

Vaše osobní údaje budou využity výhradně pro výběrové řízení na pozici, na kterou se hlásíte. Pokud si ale přejete, abychom Vás v budoucnu oslovili i s jinými nabídkami našich volných pozic stačí, když nám k tomu dáte svůj souhlas.

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici budou Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje zpracovávány v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 (tzv. GDPR) a v souladu se Zásadami zpracování osobních údajů společnosti UNITED BAKERIES, a.s.
Zobrazit více.