Expedient

Plný úvazek
Plzeň

Expedice je v pekárně místo, kde se čerstvé pečivo chystá na cestu k zákazníkům. Je to odpovědná práce v malém týmu, kde se všichni znají. Někdy je tam ale také pěkný šrumec. Na expedici máme právě teď volno i v Plzni.

Co ta práce v praxi obnáší?
Od kolegů z výroby přeberete čerstvé pečivo a zkontrolujete, jestli je vše v pořádku. Stejně tak u pečiva, které přijelo z jiné pekárny a pak pro šoféry připravíte přepravky, aby každý odvezl, jen to co má. Také povedete potřebné záznamy, pořádek musí být.

Co je ještě dobré vědět?
Čerstvé pečivo se do obchodů zaváží brzy ráno. Proto se na expedici pracuje na nočních směnách. Občas je tam dost frmol a je třeba s tím počítat. Prostě je to práce pro někoho, kdo má rád, když se něco děje.

Co je potřeba mít a umět?
Budeme rádi, pokud máte výuční list. V expedici je ale nejdůležitější pečlivost, samostatnost, spolehlivost a trocha té fyzické zdatnosti.

A co nabízíme?
Především práci co má smysl a voní, stabilitu, zázemí velké české firmy a možnost dalšího odborného růstu. Stravenky v hodnotě 120 Kč, 5 týdnů dovolené, MultiSport kartu, nejčerstvější pečivo přímo z pece a další benefity. Podrobněji to probereme u pohovoru.

Kontaktní osoba:
Barbora Doležalová
tel: 725 874 167
e-mail: barbora.dolezalova@united-bakeries.cz

Napište nám

Zaujala Vás práce u nás? Neváhejte a vyplňte kontaktní formulář. Budeme rádi, když nám pošlete i svůj životopis, ale není to podmínkou. Těšíme se na Vás!

Vaše osobní údaje budou využity výhradně pro výběrové řízení na pozici, na kterou se hlásíte. Pokud si ale přejete, abychom Vás v budoucnu oslovili i s jinými nabídkami našich volných pozic stačí, když nám k tomu dáte svůj souhlas.

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici budou Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje zpracovávány v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 (tzv. GDPR) a v souladu se Zásadami zpracování osobních údajů společnosti UNITED BAKERIES, a.s.
Zobrazit více.