Expedient

Plný úvazek
Liberec

Expedice je v pekárně místo, kde se čerstvé pečivo chystá na cestu k zákazníkům. Výhybka mezi pecí a autem. Je to odpovědná práce v malém týmu, kde se všichni znají. Na expedici se pracuje převážně na nočních směnách, ale je tu prostor, abychom se domluvili tak, aby pracovní doba vyhovovala vám i nám.

Co práce na expedici v praxi obnáší?
Od kolegů z výroby převezmete čerstvé pečivo. Překontrolujete, jestli je vše v pořádku, mrknete i na obaly a záruční lhůty. Pak pro naše řidiče připravíte přepravky s pečivem, aby každý odvezl jen to co má. Také povedete potřebné záznamy, aby v tom byl pořádek. Na odpolední směně je zase nejvíc práce s reexpedicí a o něco více administrativy.

Co je ještě dobré vědět?
V expedici bývá docela frmol, proto je to vhodná práce pro někoho, kdo má rád, když se něco děje. Pečivo se do obchodů zaváží brzy ráno a tak je na expedici nejvíc práce v noci. Většina zaměstnanců chodí na stálou noční 22:00 – 5:00, ale jedno místo máme i na stálou odpolední 14:00 – 22:00.

Co je potřeba mít a umět?
Nejdůležitější je pro nás chuť do práce, samostatnost a pečlivost. Hodí se i fyzická zdatnost, stejně jako základní znalosti práce na PC.

A co nabízíme?
Především stabilní práci. Výplata vždy včas na účtu je u nás samozřejmostí. Stejně jako stravenky v hodnotě 120 Kč, 5 týdnů dovolené, MultiSport karta, nejčerstvější pečivo přímo z pece a další. Práce u nás navíc voní jako málokde. Víc spolu probereme osobně.

Kontaktní osoba:
Taťána Loosová
tel: 602 467 842
e-mail: tatana.loosova@ubcz.cz

Napište nám

Zaujala Vás práce u nás? Neváhejte a vyplňte kontaktní formulář. Budeme rádi, když nám pošlete i svůj životopis, ale není to podmínkou. Těšíme se na Vás!

Vaše osobní údaje budou využity výhradně pro výběrové řízení na pozici, na kterou se hlásíte. Pokud si ale přejete, abychom Vás v budoucnu oslovili i s jinými nabídkami našich volných pozic stačí, když nám k tomu dáte svůj souhlas.

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici budou Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje zpracovávány v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 (tzv. GDPR) a v souladu se Zásadami zpracování osobních údajů společnosti UNITED BAKERIES, a.s.
Zobrazit více.