Brigáda v expedici výrobků

Brigáda
Liberec

Je jasné, že v létě si bere nejvíc našich lidí dovolenou. Proto máme víc místa pro brigádníky. V Liberci aktuálně nabízíme brigádu při expedici čerstvého pečiva.

Co ta práce obnáší?
Z výroby převezmete čerstvé pečivo a překontrolujete, jestli je vše v pořádku. Spolu s kolegy expedienty pak pro šoféry připravíte přepravky, aby každý odvezl, jen to co má. Nebojte, všechno vás naučíme. Největší šrumec je na expedici v noci, proto by vám neměla vadit práce na nočních směnách. Zato ale můžete odpoledne vyrazit třeba na koupaliště.

Koho hledáme?
Je nám celkem jedno, jakou máte školu. Neměla by vám chybět hlavně chuť do práce, pečlivost, samostatnost a trocha fyzické zdatnosti. Také by vám mělo být alespoň 18 let, mladší nesmí chodit na zmíněné noční směny.

A co nabízíme?
Výplata vždy včas na účtu je u nás samozřejmostí. Kromě toho pro vás také máme nejčerstvější pečivo přímo z pece, vstřícné šéfy, fajn kolektiv atd. Více spolu probereme u osobně.

Kontaktní osoba:
Taťána Loosová
tel: 602 467 842
e-mail: tatana.loosova@ubcz.cz

Napište nám

Zaujala Vás práce u nás? Neváhejte a vyplňte kontaktní formulář. Budeme rádi, když nám pošlete i svůj životopis, ale není to podmínkou. Těšíme se na Vás!

Vaše osobní údaje budou využity výhradně pro výběrové řízení na pozici, na kterou se hlásíte. Pokud si ale přejete, abychom Vás v budoucnu oslovili i s jinými nabídkami našich volných pozic stačí, když nám k tomu dáte svůj souhlas.

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici budou Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje zpracovávány v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 (tzv. GDPR) a v souladu se Zásadami zpracování osobních údajů společnosti UNITED BAKERIES, a.s.
Zobrazit více.