Provozní elektrikář

Plný úvazek
Praha

Aby na pekárně vše fungovalo jak má, neobejdeme se bez práce našich kolegů elektrikářů. Bez nich bychom to prostě neupekli. Jedno volné místo elektrikáře je v naší pekárně v Praze 5 – Jinonicích. A kromě jiného pro vás máme náborový příspěvek 30 000 Kč.

Co práce elektrikáře u nás obnáší?
Budete se starat o zapojení, seřízení a údržbu našich elektrických zařízení. Každý den stroje zkontrolujete, jestli vše funguje jak má, a případné závady odstraníte. Nová zařízení pečlivě zapojíte dle návodu výrobce. Pokud se něco rozbije, opravíte to, abychom mohli co nejdříve zase péct. Spolu s kolegy údržbáři se budete střídat na dvanáctihodinových směnách krátký-dlouhý týden.

Co byste měl mít a umět?
Určitě by vám neměl chybět výuční list nebo středoškolské vzdělání v oboru elektrikář/elektronik. Také byste měl znát vyhlášku 50/78 Sb. a mít složené zkoušky dle §6. Pokud už máte zkušenosti na podobné pozici, ideálně s opravami strojů, tak budeme nadšení. Je to zodpovědná práce, kde vám nebude nikdo stát za zády, a právě proto byste měl být samostatný, pečlivý a umět si poradit.

Buďte si jistý, že pro vás máme:
Kromě náborového příspěvku 30 000 Kč hlavně práci co má smysl a voní. Najdete u nás také jistotu výdělku a stabilitu, dobrou dostupnost, vstřícného šéfa a fajn kolektiv. Výplata vždy včas na účtu je u nás samozřejmostí stejně jako stravenky v hodnotě 120 Kč, 5 týdnů dovolené, MultiSport karta, nejčerstvější pečivo přímo z pece atd… Dejte nám o sobě vědět, domluvíme si schůzku, kde si všechno potřebné řekneme. A pokud budete mít zájem, pracoviště vám rovnou i ukážeme.

Kontaktní osoba:
Zdena Cimrhaklová
tel.: 724 162 593
e-mail: zdena.cimrhaklova@ubcz.cz

Napište nám

Zaujala Vás práce u nás? Neváhejte a vyplňte kontaktní formulář. Budeme rádi, když nám pošlete i svůj životopis, ale není to podmínkou. Těšíme se na Vás!

Vaše osobní údaje budou využity výhradně pro výběrové řízení na pozici, na kterou se hlásíte. Pokud si ale přejete, abychom Vás v budoucnu oslovili i s jinými nabídkami našich volných pozic stačí, když nám k tomu dáte svůj souhlas.

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici budou Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje zpracovávány v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 (tzv. GDPR) a v souladu se Zásadami zpracování osobních údajů společnosti UNITED BAKERIES, a.s.
Zobrazit více.